Skocz do zawartości

Futaba 9C czy Futaba 10C


Ostry

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj nie jest potrzebne, a jutro juz bedzie. Ja dotychczas nie wykorzystywalem tylu kanalow (a mam Futabe 9C), a przy najnowszym modelu wykorzystam 8 kanalow.

 

Ja jestem za 10tka, bo jest to sprzet ktory zawsze ma wieksze mozliwosci. Czasem nie tylko ilosc kanalow sie liczy, lecz mozliwosci miksowania itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna używałem FF9CAP Super - sprzęt pierwsza klasa.

Przyszedł jednak czas na zmianę radyjka i rozważałem 10C lub 12 FG.

Wybór padł na 12FG tylko dlatego, że programowanie i "cudowny" joystick w 10C jest dla mnie nie do przyjęcia...

Fajny jest natomiast duży, czytelny i PODŚWIETLANY wyświetlacz!

 

Na Twoim miejscu zdecydowałbym sie na 9CAP Super ale najlepiej wziąć w łapki jeden i drugi nadajnik i wtedy podjąć decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A czy ktoś z szanownych kolegów posiada instrukcję w j.polskim do FF T-10CP PCM 35 MHz?

Ewentualnie do starszego modelu Futaby (np. 9 , 6?)

Mam jedynie instrukcję w j.angielskim i niemieckim , ale sami wiecie jak jest :shock:

Szczególnie jak wcześniej nie miało się kontaktu z jakąkolwiek apką.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet trudno nazwać streszczeniem instrukcji. Ta oryginalna po angielsku też jest bardzo uboga i pokazuje jedynie podstawowe programowanie. Futaba 9C niestety nie ma porządnej instrukcju. Nie wiem jak 10C ale obawiam się, że może być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie na temat, ale piszecie o Futabie 10C

Ta aparatura ma możliwość zamiany 2,4 na 35 MHZ .Czy ktoś wie w jaki sposób to następuje bo w RC Skorpionie narazie nie wiedzą(będą mieli takie nadajniki w przyszłości).

Czy wymienia się modul ,a może 35 jest w nadajniku a 2,4 jest dodatkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.