Skocz do zawartości

[P] EXTRA 330 depron


krzysiek257

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 miesiące temu...

Scioągnełem rozpakowałem, ale nie mogę otworzyć tego pliku. Automatycznie otwiera mi w ADOBE ,ale wyskakuje komunikat, że program nie obsługuje tego typu plików lub jest uszkodzony. Próbowałem ściągnąć jeszcze raz ale cały czas to samo.

Więc jeżeli możecie to pomóżcie jakim programem ma to otworzyć?

Chyba że plik jest uszkodzony, czy ktoś może to sprawdzić u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo może to zrobić tylko założyciel wątku, pisałem o tym że to beznadziejne i dobrze byłoby to zmienić, ale jeden z kolegów stwierdził, że ten któremu udzielono pomocy może poprosić założyciela wątku, żeby dał plusa pomagającemu ... szybkie, proste i skuteczne, prawda ?! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie niestety moja wiedza na temat programów jest kiepska.

Ściągnełem i otworzyłem za pomocaprogramów które podał kuba r. ale nie potrafje ich obsługiwać.

Byłbym wdzięczny, jak by mi ktoś wysłał na mail tomcar11@op.pl plany w PDF lub czyms podobnym ,abym mógł je sobie wydrukować.

Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam!

 

Może trochę za późno ale jeśli chcesz mogę podesłać ci w jpg?

 

Edit:

przepraszam że piszę jeszcze jednego posta ale zapomniałem się zapytać czy koś już zbudował tą extrę? Ja jestem właśnie w trakcie budowy więc chętnie wymieniłbym doświadczenia.

 

pozdrawiam :lol:

 

Od Rob Mc Fly:

scalenie postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

Widzę że do najeżdżania na innych jest wiele chętnych . Przepraszam jak kogoś uraziłem.

 

Jednak są tacy którzy potrzebują tych planów w innym formacie niż dwg.

 

Zanim założę temat wolę sprawdzić żeby nie zostać zbluzganym a jak widać i to nie skutkuję.

 

Początkujący forumowicz nie musi wszystkiego wiedzieć.

 

Jak nie chcecie podgrzewania tematu to niech moderator go zamknie!

 

plany wysłane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie pisz posta pod postem w odstępie 2 minut !!. :evil:

2.Jak chcesz coś dopisać to od tego jest opcja edytuj.

3. Po co odgrzewać ten temat ?? (gdyby kolega był nadal zainteresowany to by poprosił) :)

 

Nie baw się w moderatora :P

remel napisał/a:

Ja jestem właśnie w trakcie budowy więc chętnie wymieniłbym doświadczenia.

 

 

To załóż temat...

Po co ma zakładać oddzielny temat ?? Po to żeby były 2 w których by było to samo ? :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jeżeli o mnie chodzi to nie ma problemu.

Plany pochodzą z włoskiego forum a temat nosi tytuł "W prezencie dla wszystkich - Fliton Mini Extra 330 in Depron" także myślę no problem.

Albo zrobimy tak, że damy bezpośrednio link do tego tematu :wink:

BEZPOŚREDNI LINK DO PLANÓW

Temat ma już ponad 400 postów, wiem jest po włosku, ale jest sporo zdjęć z budowy.

[...]

 

 

Tematu nie zamykam, ale teraz posty "jeszcze ja " są już nie potrzebne, więc prosze ograniczyć ich ilość a także kłótnie, jakie dzieją się w kilku ostatnich postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ma zakładać oddzielny temat ?? Po to żeby były 2 w których by było to samo ? :ble:

 

Jeżeli nikt się nie zgłasza i nie widział takiego tematu, czy też nie znalazł, to czemu nie ma opisać budowy ?? Gdyby taki temat rzeczywiście by istniał, to na 100% ktoś życzliwy by od razu autora o tym powiadomił, a potem mod by połączył tematy albo coś. Po co się czepiasz ??

 

P.S sorry strejla_u, ale musiałem odpisać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.