Skocz do zawartości

nocne latanie


mieczotronix

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie gościu pomyka heli po ciemku, u nas na lotnisku po widnemu tak nie latają jak on w nocy

15 minutowe zawisy dwa metry nad ziemią tyle z ich popisów a tutaj warunki ekstremalne i takie loty. Super

Pomykać to będę jak dotrę silnik. Na razie jest mega zalany i kompletnie brakuje mocy. Loty nocne helikiem są o wiele łatwiejsze niż dzienne. Na czrnym tle mamy dokładnie określoną pozycję modelu nawet gdy jest daleko. Myślałem ze będzie na odwrót a tu taka niespodziewanka.

Zakłuceń nie ma jak na razie...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak parę dni temu latał kolega Formica:

 

http://vimeo.com/2104866

 

Chyba też sobie coś takiego zamontuję wkrótce w helikopterze.

Bawcie się tak dalej- to w gazetach będą się pojawiać sensacyjne artykuły o UFO widzianym nad Krakowem :wink: :devil: . Całkiem jak w książce dla młodzieży p.t. "Zwycięstwo przed dogrywką" ;D .

Taki widok robi wrażenie :jupi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czrnym tle mamy dokładnie określoną pozycję modelu nawet gdy jest daleko. Myślałem ze będzie na odwrót a tu taka niespodziewanka.

Ja myślę, że to zasługa przemyślanego oświetlenia. Dla mnie też świetnie pozycjonuje model, mimo iż oglądałem wyłącznie na filmie. Gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden jedyny i rzadko lata, ja widziałem tylko raz

Teraz o ile mnie pamięć nie myli ma Edka takiego jak ja i nim lata

Mówię o innych którzy się potem szczycą że wykonali ...set lotów bez kraksy a wiszą tylko

w miejscu nad pasem

Ostatnio był taki przypadek, przez cały dzień wisiał i wisiał a nagle nie wiadomo dlaczego przydzwonił w glebę. Pomyślałem wtedy że chyba spróbował wreszcie ruszyć się z miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nocne latanie już na całego. Przyłączył się jeszcze Robert z perfecthobby. Niestety zakłócenia na 35Mhz od oswietlenia były takie, że jego depron (zresztą genialnie oswietlony---wprasowane neony w depron dające poświatę ) na odleglosci 50m juz nie reagował na sterowanie. Chłopaki do sklepu sprowadzili trochę neonów wiec jest zabawy na całego. W planach są też łopaty. Zimowe wieczory na błoniach zapowiadają się kolorowo.

IMG_1397_resize.JPG

IMG_1398_resize.JPG

IMG_1402_resize.JPG

IMG_1404_resize.JPGIMG_1432_resize.JPG

IMG_1440_resize.JPG

IMG_1451_resize.JPG

IMG_1457_resize.JPG

IMG_1458_resize.JPG

IMG_1462_resize.JPG

IMG_1464_resize.JPG

IMG_1466_resize.JPG

IMG_1450_resize.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formica, posiadasz moze jakies fotki tego depronowca? Z mila checia zobaczylbym jak takie cudo wyglada. Probowalem EPP z ledami jednak mialem ich za malo. Moze z neonami bedzie lepiej. Czy do tych neonow uzywasz jakiegos przetwornika zasilania czy prosto z lipola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.