Skocz do zawartości

Aparatura MonsterTronic 2.4 GHZ 4 kanały


HAR503
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mogę mieć prawie za free aparaturę jak w temacie- jednak bez odbiornika. Wie może ktoś jaki odbiornik będzie z nią współpracował?

Do łódki zanętowej lub zabawki dla dziecka myślę że była by idealna, z tym że nigdzie nie mogę znaleźć info jaki odbiornik się z nią będzie chciał komunikować, może ktoś używa  i coś o niej wie?

 

Coś takiego jak w załączniku..

 

Pozdrawiam,

Przemek

post-19000-0-61501500-1485848283.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z tego, co widzę to jest ona wykorzystywana głównie w gotowych zestawach. Może być trudno kupić odbiornik, zwłaszcza bez sprawdzenia jaki tam dokładnie jest link. Nie wiesz chyba nawet dokładnie, jaki to model/wersja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej dobrze zauważył, że tego typu nadajniki używane są w zestawach RTF. Na mój gust nadajnik optycznie jest identyczny z aparaturami FLY-SKY, lub TURNIGY, doczytałem na stronie producenta zestawów, że stosuje system AFHDS, czyli identyczny z wyżej wymienionymi, Jeśli tak, to nie powinno być problemów z zakupem odbiorników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh mimo, że nawet modelu nie mam, to jesteście w stanie tyle o takim badziewiu powiedzieć.. :)

 

Nie spodziewałem się odp a teraz wiem nawet więcej niż chciałem..

Co do łódki to buduję taką niskobudżetową dla kolegi więc wszystko co ma min 3 kanały będzie ok. :)

 

Dzięki bardzo za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.