Skocz do zawartości

Flash EPP - narazie dobór RC


Grzechu

Rekomendowane odpowiedzi

Wisieć powinien ładnie jak jest dobrze wyważony i jak ma duże wychylenia sterów.

harrier tym modelem to bajka ale jak zawis nie idzie to i z powolnym harrierem będą problemy.

po dotknięciu lotek w harrierze model nie powinien się zwalać bo niby dlaczego. Szybciej ci się zwali jak kierunkiem zaczniesz za dużo machać.

 

to dla ciebie nowy model wiec musisz się w niego "wlatać"

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie 6 pakietów wylatałem, krótki filmik zamieszczam :D

 

FILM

 

 

Sławek, no właśnie jak lotek nie dotykam, a skręcam kierunkiem to model nie buja :D Jak mocniej zaciągnę ster wysokości, model staje pionowo, jak za słabo to leci poziomo, SC nawet do przodu przesunąłem i ciągle to samo.

Mam nadzieję, że to tylko brak mojego doświadczenia, nic więcej :)

 

Myślałem że po fantasticu (gdzie harrier to była bajka) flash będzie dużo łatwiejszy, a harrier okazał się trudniejszy, zawis na podobnym poziomie.

 

Muszę coś wykombinować aby dokładnie mierzyć SC, palce są są grube :mrgreen:

 

Jak na razie lekko podwozie pękło, nie spojrzałem na czas w stoperze (pakiet odciął) :D , zdjąłem owiewki kół, bo i tak ląduję w trawie, ale same kółka zostawiłem, bez nich model średnio wygląda.

 

 

a z pakietów jak kręcę wolne akro, jak na filmie mam 10-11 minut lotu, moim zdaniem świetny wynik! (razy 3 pakiety sporo treningu :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek w harrierze to wszystkie 4 kanały non stop pracują więc jeżeli choć z 1 masz kłopot to nie będzie on wychodził w 100%. dużo ćwiczysz więc wnet będziesz mógł z samolotem na spacer po ulicy chodzić w harrierze.

co do położenia sc to nie jest on takie krytyczne żeby grubość palca uniemożliwiała jego wyznaczenie. ja w tej chwili mam ok 38-39% cięciwy liczone przy kadłubie ale jak 1 raz nim latałem to miałem asekuracyjnie koło 30%.

Jak masz za bardzo z przodu to morde ciągle będzie do ziemi ciągną, jak za bardzo z tyłu to przy byle zaciągnięciu wysokości dęba będzie stawał.

Proponuję Ci ustawić sc tak że jak lecisz na średnim gazie to żeby zarówno normalnie jak i na plecach model leciał poziomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.