Skocz do zawartości

modelarska mapa Polski


pabork

Rekomendowane odpowiedzi

O ten ośrodek to chodzi ci co ma Firma "KOMES"? Na polatanie nie trzeba miec specjalnej zgody tylko trzeba sie zachować jak przystało na modelarz czyli popytać sie innych modelarzy jaki kanał i jak co. Modelik spalinowy to tak minimum OK 1,4m bo niekiedy trawa jest duża (jak nie ma kto wykosić albo mało latamy) Jutro jak będzie pogoda to będziemy kosic kwadrat dla modelarzy także będzie z trawa spokój na jakieś 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dodałem lotnisko w Świebodzicach [ dla samolotów cywilnych ]

 

Posiada wyznaczone miejsce dla modelarzy - sami się nim zajmujemy i regularnie kosimy trawę. Bardzo przyjemne i spokojne miejsce - serdecznie zapraszamy.

 

ps. kilka zdjęc jest na mojej stronie w galerii.

 

a tu lik do miejsca na mapie: Lotnisko Świebodzice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

moze ktos dopisze lotnisko w Piotrkowie Trybunalskim

jest nas troche lataczy na tym lotnisku.

A tak przy okazji wszystkich chetnych zapraszamy co niedziela od godz. 9.00 do 13.30 na lotnisko.

Lotnisko jest wlasnoscia Areoklubu Piotrkowskiego ale mamy tam wydzielone miejsce dla naszych samolotow. Tak wiec jest gdzie polatac w miare na czystym otwartym terenie.

Pozwole sobie zamiescic fotke z niedzielnych spotkań

 

lotnisko.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Swoją drogą szukam lotniska na spaliniaki w okolicach Bielska-Białej

 

Witam, no ja również, jak to w okolicach B-B tylko Trzy Lipki ?! a spalinkami to gdzie latamy ?! Ja puki co w aeroklubie B-B (na mapie go nie widzę) ale trochę cyrk z tymi Cessnami :lol:

A tak poważnie to nic innego nie ma w naszej okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.