Skocz do zawartości

[P] Plany dwupłatowca


Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ASP FS30AR i model 1200-1300g to max dla tego silnika.Z mocą 0,5KM za wiele się nie zrobi.Ja nie korzystam z AutoCad tylko z TurboCAD.Drukowanie w TC w pełnej skali robi się w ten sposób że zaznacza się w ustawieniach skalę drukowania na FULL SIZE.W razie problemów daj znać na GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym robił to gdzieś około 950-1000 mm, nie większy no i lekko trzeba zrobić model.Ale da się lekko, wywalić trochę żeberek ze skrzydła, wyażurować kadłub, wzmocnienia w kadłubie ze sklejki brzozowej można zmienić na sklejkę topolową albo jakąś lekką.Góra kadłuba jest ze sklejki 0.8mm ale można by zrobić z balsy 1,5-2 mm.Znam ten model bo kadłub do niego leży w piwnicy od dwóch lat :( .Jakoś po kontuzji nogi i wyłączeniu z modelarstwa na dłuższy czas zapomniałem o tym modelu.Może go kiedyś dokończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Nie ma problemu.Jak coś będzie potrzebne to daj znać na GG.A noga? No cóż, zapomniałem już co to znaczy przebiec chociaż 5 metrów i nieprędko się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.