Skocz do zawartości

pomocy przy kupnie pakietu li-po


kociak122

Rekomendowane odpowiedzi

70zł za pakiet 2200 3s.

cena strasznie niska. wydaje mi się że za tą cenę to jakość będzie bardziej niż mizerna no ale mogę się mylić.

kup i potem napisz tu ile ładowań ci wytrzymał.

 

ja jak zwykle polecam bardziej markowe pakiety no ale w 100 to za mało na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tanie pakiety 1800mah 3s acea czy jakoś tak. Teraz oba są 2 x większe objętościowo tak spuchły.

Nie kupie już taniego g..wna. Chytry dwa razy traci. Lepiej kupić coś sprawdzonego i droższego. Lepiej mieć 4 szt pakietów 1300mah niż 2 szt 2200mah. Model jest przez to lżejszy, ma lepsze osiągi ale lata wiadomo krócej.

 

Miałem też kokamy i 3e-model i spokojnie je polecić mogę. Teraz kupuje zippy 1200mah ale czas pokaże jakie one są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokamy to kociak 122 wie gdzie kupić ,ale chyba nie o to pytał.Ja stosuję Kokamy do modeli startujących w zawodach ,ale do EG to mam spuchlaka WOW któremu w zeszłym roku urwałem przypadkowo kable do balansowania.Ładuję go z zachowaniem ostrożności(torba ,niepalne podłoże i takie tam) i da się do niego wcisnąć 2000 na 2200 no i latam.Kupiłem go bo wtedy nie miałem kasy,wiedziałem że może być byle jaki, ale cóż.

Spuchnięcie spuchnięciu też nierówne .Niektóre aku mają przekładki które puchną przy byle podgrzaniu .Mam takiego ARCS-a 12C.Spuchł odrazu ale wchodzi do niego pełna pojemność.

Decyzja co do zakupu zawsze jest po stronie kupującego,to on decyduje o swoich pieniądzach a nie my odpowiadający na forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.