Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no i moze dlatego tak piszesz, wiesz, drugi i byc moze ostatni, mnie ten model zniechecil by do wszystkiego, moj pierwszy model odkupilem od modelarza, potem go sam oblatalem i po kilku wpadkach postanowilem go odlozyc, i tak pol roku. ale ze mi sie to bardzo podobalo to zalatwilem sobie inny silnik i tak latalem z uporem dopoki nie zalatwilem skrzydla podczas akrobacji :twisted: teraz z maniakalnym uporem latam szybowcem na holu i zaczynam troche przeginac z "spokojnym lataniem" wiec zabieram sie za jakiegos fun fly-a. tobie radzilbym kupic jakiegos EG i spokojnie nauczyc sie latac a potem dopiero zabrac sie za takie modele jak spitfire i to w zadnym wypadku nie ten z deagostini.

 

bylo tez wspomniane i jakichs filmach i zdjeciach tego modelu. bardzo prosze o udostepnienie ich bo jestem ciekaw jak to wyglada :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że im więcej piszemy w tym temacie tym zwolennicy tego modelu czepiają sie co raz bzdurniejszych argumentów? Mówię o Was sniezny_wilk i Bartosz Mesjasz ale to pewnie sprawa waszego młodego wieku i braku doświadczenia. Czy naprawdę nie rozumiecie o czym piszemy? Co to za przykład z palaczami? Ale OK może na tym przykładzie co kolwiek zrozumiecie; wskażcie mi choć jednego palacza, który za paczkę papierosów tej samej marki wyda 3x wiecej niż cena "urzędowa"!

Bartosz - zastanowiłeś się co ty pleciesz??? To, że kupujesz na raty części tego modelu, a nie cały model to jest wielkim plusem??? Znaczy jeśli na raty kupujesz cały model do złożenia i 3x taniej to wtedy to będzie mniejszy plus lub nawet minus??? Ręce i nogi opadają od ciągłego tłumaczenia tego samego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokker, dales mi wene z tym tekstem

To, że kupujesz na raty części tego modelu, a nie cały model to jest wielkim plusem

 

a teraz rewelacyjna oferta. sprzedam pralke do samodzielnego montazu, bede co tydzien wysylal czesci chetnym :twisted: (szczegol ze wszystko kosztuje 3 razy wiecej niz normalnie kupione) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce i nogi opadają od ciągłego tłumaczenia tego samego...

 

Dlatego przestań tłumaczyć. Ja rozumiem co piszecie, ale i tak chce spróbować - nie zabronisz. Kiedyś było tak, że w klubach alkohol i papierosy były jakieś 2x a nawet 3x razy droższe i ludzie kupowali. Teraz to znieśli jeśli chodzi o papierosy, ale alkohol nadal w kosmicznych cenach (nie mówię o piwie).

 

Po za tym palacz wydaje pieniądze tylko dlatego że ma na to ochotę, mimo że zatruwa wszystko na około. Ja też wydaje swoje pieniądze bo mam na to ochotę, tyle że nie truje świata. Więc "zejdź" ze mnie.

 

Fokker Ty też palisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nałogi to stoją trochę w przeciwnych narożnikach z modelem moim zdaniem.. ale skoro twierdzisz że to to samo, to potwierdzasz ze robisz źle .. ale tak i już , i tu niestety koniec twojej argumentacji. Przecież piszemy to wszystko żeby pomóc a nie żeby wyśmiać. Czasami odbieram to co piszesz tak jak byś to pisał tylko po to by się sprzeciwić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nałogi a sit to troch w przeciwnych narożnikach moim zdaniem.. ale skoro twierdzisz że to to samo, to potwierdzasz ze robisz źle .. ale tak i już , i tu niestety koniec twojej argumentacji. Przecież piszemy to wszystko żeby pomóc a nie żeby wyśmiać. Czasami odbieram to co piszesz tak jak bys to pisał tylko po to by się sprzeciwić ...

 

Decyzję o zbudowania spita podjąłem zanim trafiłem na to forum. Nie robie tego, żeby się sprzeciwić. Robię bo chcę i mam na to ochotę. Pomogliście już, zdecydowałem się na elektryka, żeby potrenować. Znalazłem tu pomoc w niektórych sprawach za którą dziękuje, ale skoro postanowiłem świadomie zbudować model, wysłuchując wszystkich argumentów "przeciw", to również w jego budowie pomóżcie. Zdania nie zmienię. Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.