Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Otworzyłeś te gazety czy na wszelki wypadek trzymasz zafoliowane?

Nie trać pary w tym temacie tylko skoro postanowiłeś to rób swoje.

Miałeś pokazać jak to będziesz składał a nawet nie widziałem tego co kupiłeś.

Pokażesz coś po ..... numerze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a szkoda, bo takie to było nowatorskie:

 

...natomiast skrzydła są wykonane w nowej technologi kesonowo-żeberkowej.

 

Przestańmy już mordować tego Spita :( (kocham ten samolot już z 50 lat).

Na upór nie ma lekarstwa; niech się sami przekonają, z jakim badziewiem mają do czynienia, szkoda, że kosztowne to będzie.

Po paru lotach motoszybowcem i trenerkiem Spita nie opanujesz i wglebisz jak amen w pacierzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze - nastepny - jeszcze chwila i bedzie dywizjon...

wiec nikt nie powinien mu udowadniac ze "jest glupi"

Faktow sie nie udowadnia - je sie stwierdza.

 

Proponuje wszelkie nowe rejestracje zaczynac od pytania :

- Czy skladasz jakiegos spita z gazety dago costam i uwazasz, ze to najlepsza rzecz jaka Cie kiedykolwiek spotkala? - Wszelkie odpowiedzi oprocz NIE powinny skutkowac odrzuceniem aplikacji i blokada IP .

 

Poziom Twojej wypowiedzi utwierdza mnie w przekonaniu ze myslisz ze jestes lepszy bo masz model nie z gazety. Ok, kazdy ma prawo do takich wypowiedzi, ale czy nie uwazasz ze moga one obrazac niektore osoby?

Pozdrawiam.

Ps. przystapilem do skladania modelu, jak na ta chwile wszystko ok: instrukcja jasna i czytelna, wykonane materialy sa solidne. zobaczymy co bedzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom Twojej wypowiedzi utwierdza mnie w przekonaniu ze myslisz ze jestes lepszy bo masz model nie z gazety.

Nie jestem lepszy - po prostu wyciagam wnioski... - albo po prostu bardzo zazdrosny ... XD

A co do poziomu - moje wypowiedzi sa na raczej wysokim poziomie - to ich tonu mozna sie czepiac ;) - A sa takie, a nie inne - bo wystapilem o czlonkowstwo w lozy szydercow...

ale czy nie uwazasz ze moga one obrazac niektore osoby?

Uwazam, ze wobec wszystkich faktow jakie zostaly przytoczone - to raczej niektore osoby same sie obrazaja.

Rowniez pozdrawiam

PS. Naprawde z wielka radoscia obejrze pierwszy w historii filmik z lotu Spita z gazety Deago costam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że elementy solidne jak upadek dziobem prosto w dół unicestwi cokolwiek co tam było na pokładzie? A 6 gazetek z instrukcjami do złożenia 10 elementów na krzyż to lekka przesada co? Co tam pisze? 1. weź element, 2. obróć go w lewo o 180 stopni, 3. przystaw głowę, 4.przyjrzyj się? :D

 

Szkoda mi tych co sprzedają na allegro 4 numery za 100zł. Haha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że elementy solidne jak upadek dziobem prosto w dół unicestwi cokolwiek co tam było na pokładzie? A 6 gazetek z instrukcjami do złożenia 10 elementów na krzyż to lekka przesada co? Co tam pisze? 1. weź element, 2. obróć go w lewo o 180 stopni, 3. przystaw głowę, 4.przyjrzyj się? :D

A który model wytrzyma takie upadki?

A co do instrukcji to chyba dobrze,obszerna i trudno jej nie zrozumieć.

To akurat nie są wady tej gazety tylko cena i brak pewności że wyjdą wszystkie numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części w 4 egzemplarzach było o.k. poza tym ,że na wręgę silnikową przeznaczono taki sam materiał jak na resztę kadłuba.

Pierwsze dodanie gazu rozerwie kadłub spita na kawałki. Ta wręga gnie się w palcach!!!

 

A muszą być silikonowe ? Przeglądałem relacje z budowy na tym forum i wręgi były z balsy z tego co zauważyłem, czy się mylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.