Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A mnie naszło na wspomnienia i sobie przewertowałem cały wątek...

 

Pamiętacie może Śnieżnego_Wilka i jego opinie i upór z jakim bronił swojej decyzji o zaprenumerowaniu gazetki i chęci złożenia i oblatania modelu? Ciekawi mnie czy kontynuuje prace , czy się jednak poddał :mrgreen: Jak pamiętam, to odgrażał się też wstawianiem fotek z budowy itp., a tu nic...

 

Szkoda, że nigdy nie dowiemy się ilu tzw. modelarzy polegnie (lub już poległo) na jakimś mniej lub bardziej zaawansowanym etapie budowy, gdzie otrzymana krzywizna kadłuba tudzież zwichrowane skrzydła nie dadzą się nawet porządnie złożyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przejrzycie to forum, to zobaczycie ilu w ogóle było magików, którzy chcieli zaczynać przygodę z modelarstwem od budowy "odrzutowca wraz z lotniskowcem, oba RC". A ilu na zwrócenie uwagi, że to nierealne odgrażało się, że się nie znamy, że i tak zbudują, albo wręcz kończyło się na obelgach bądź fochu. ŻADEN nic nigdy nie zbudował i słuch po nich ginął...

 

 

Ile ja się kiedyś nasłuchałem, gdy realnie pisałem o szansach takich przedsięwzięć, że zniechęcam, że na pewno coś zbudują, że...

Powtarzam, ŻADEN.

A teraz to mi się już nawet nie chce pisać :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i gra muzyka jak widzę teksty "stysia i "Norberta" to mnie krew zalewa może już za stara dupa jestem?? a prawda jest taka że 90% z tych którzy tak krytykują wykonanie tego nieszczesnego spita nawet nie miało go w ręku... jak mozna obiektywnie sie wypowiadać o czym czego sie nie widziało?? i to jeszcze z takimi niezdrowymi emocjami?? a cco do forum Stysiowego :D to rzut oka na pisownię i "regulamin" mówi wszystko. NIE POLECAM ! Zaglądać do tematu "opis budowy" na tym forum POLECAM ;) no to chyba wszystko.

 

Nie krytykują zestawu tylko pseudo modelarzy którzy się zabierają za jego składanie.

 

Model sam w sobie jest bardzo dobry ale pod warunkiem, że równie dobry jest modelarz który go buduje.

 

Po prostu jesteście naiwni i nie dajecie sobie tego uzmysłowić.

Kupujecie coś co jest 5x droższe niż nawet lepszy tego odpowiednik.

 

Dla pewności, że to zdanie nikomu nie umknie:

 

Kupujecie coś co jest 5x droższe niż nawet lepszy tego odpowiednik.

 

A tylko dlatego, że ta firma szuka snobów takich samych jak telewizja Mango.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się dziś zastanowiłem odnośnie forum "rcspitfire".Skoro użytkownicy tamtego forum nie umieją posługiwać sie radiem ani odpalać silnika to ciekawe gdzie o te rzeczy zapytają :?: Obym nie wywołał "wołka z lasu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.