Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

....złośliwcy, nie dobijajcie ich. Wielu (jak sądzę) już zrozumiało swój błąd, szkoda, że za spore pieniądze. Reszta (na razie) przyznać nikomu racji nie chce (durna ambicja), ale później będą, z 'prawdziwym' żalem, rezygnować ze względów rodzinnych, nauka/szkoła, nawał pracy, etc. - do wyboru :(

A szkoda, bo mogli sobie zbudować/kupić coś w rodzaju trenerka i może paru byłoby w przyszłości modelarzami - trochę zapału się zmarnowało... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też ich szkoda (zwłaszcza , że mało brakowało abym nie podzielił ich losu) ale oni już nie czytają tego wątku i nic im już ani nie zaszkodzi ani pomoże.. Ciekawe, że u mnie w pracy też niektórzy w ogóle nie zainteresowani tematyką kupili pierwszy numer za chyba 4,99 ale już przy drugim coś im zaświtało i sobie odpuścili. Przytaczali potem podobne akcje różnych gazet sprzedających np makietę statku w częściach , która wychodziła drastycznie drożej niż lepsza kupiona od razu w sklepie modelarskim. Można popełnić błąd ale lepiej to sobie uświadomić niż dążyć uparcie w ślepy zaułek. Akcja była poprzedzona dość silną reklamą też telewizyjną i trudno się dziwić , ze niektórzy z marszu się zainteresowali "modelarstwem". A przecież reklama straciła by swój rozpęd gdyby zamiast Spita był na początek reklamowany trenerek elektryczny z EPP ( co ja osobiście polecam , bo sam rozbiłem model podobny do tego Spita zanim wróciłem do początków z modelem EPP).

 

D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby napisał na kogoś jakiś epite to byłaby obraza :!:

 

a mam pytanie czemu tak wam się nie podoba to forum o RC Spitfire Wy mozecię na kogoś gadać a ja nie...

 

skoro Mis Kolorowy cię znieważa to jesteś nikim dla mnie... :rotfl:

 

 

 

Sorka, że odgrzeję kotlet ale to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Prawda, że nie od początku czytam temat ale dziś mnie naszło na czytanie i gdy dotarłem do TEGO co zaznaczyłem na czerwono to mnie zatkało. Może jestem jeszcze mały ale bez jaj... tak nawet ja bym nie powiedział, trochę szacunku dla bardziej doświadczonego od siebie modelarza "Sysiu". Ty posrany na mózg czopie jeden (sorka ale to najbardziej kulturalne słowa jakich można na niego użyć, skoro zwykłe słowa do niego nie docierają trzeba użyć mocniejszych ) zastanów się co do kogo mówisz zanim coś napiszesz!!!!!!!!!. Kompletny brak kultury. Zamiast przyjąć z pokorą to co doświadczony kolega mówi to jeszcze się do niego rzucasz!!. Po prostu brak słów w Języku Polskim aby opisać twoje skandaliczne zachowanie!! Skoro myślisz, że gadamy głupoty to skończ swego spita "po swojemu" i sam go oblataj (bo doświadczony pilot być może sobie poradzi). Uwiecznij to na filmie, wstaw go na youtube.com . Stawiam 10 zł, że jak go sam będziesz "oblatywać" to ubijesz kreta po 15 sec. lotu.

 

Morał z mojej wypowiedzi jest prosty. Szanuj starszych, bierz do serca co mówią, bo jeszcze im za to będziesz dziękował, że poświęcili na ciebie czas.

 

 

Dziękuję to tyle co miałem do powiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"skoro wykłe słowa do niego nie docierają trzeba użyć mocniejszych" tego widocznie nie zauważyłeś. :wink:

 

 

EDIT: Co jak co ale ja przynajmniej szanuje bardziej doświadczonych kolegów niż ja. Moim zdaniem na moje określenie w 100% zasłużył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A temat był juz zamkniety widac pełne profesjonalizmu podejście "moderatora" i " admina" płakać mi się chce... plusy i minusy juz dawno wyczerpane i ciagle padaja te same argumenty ubarwiane coraz to barwniejszymi epitetami GRATULUJE PROFESJONALNEGO PODEJŚCIA !!!! :evil: przypominam temat był już zamknięty... A te "pewne zasady" ktore tu obowiązują to prowokowanie ludzi do złośliwych komentarzy żeby później "moderator" miał zabawę z wystawianiem ostrzeżeń :lol: śmieszne i smutne za razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A temat był juz zamkniety widac pełne profesjonalizmu podejście "moderatora" i " admina" płakać mi się chce... plusy i minusy juz dawno wyczerpane i ciagle padaja te same argumenty ubarwiane coraz to barwniejszymi epitetami GRATULUJE PROFESJONALNEGO PODEJŚCIA !!!! :evil: przypominam temat był już zamknięty... A te "pewne zasady" ktore tu obowiązują to prowokowanie ludzi do złośliwych komentarzy żeby później "moderator" miał zabawę z wystawianiem ostrzeżeń :lol: śmieszne i smutne za razem

 

To po co tu zaglądasz?.Jest lepsze forum, profesjonalne aż do bólu, szkoda że tylko o jednym modelu.Śmiesznie i smutnie to może być zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakrecacie ruch na forum przy okazji sprzedaja sie modele z waszych sklepów :? których koszt z wyposażeniem jest porównywalny z modelem z De do tego zabieracie często głos nie majac ani jednej cześci w reku z tego modelu :) ten temt przypomina mi "fakt" pełno tu bzdur :) gratuluje panom "moderatorom" :) chociaż ta rola chyba was przerosła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerosło to was DA, ja za swoją Katanę 2m wydam 2/3 tego (łącznie z silnikiem 50ccm) co Ty na swój model.Nie pasuje Ci przebywanie na tym forum? Napisz do Admina i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A temat był juz zamkniety widac pełne profesjonalizmu podejście "moderatora" i " admina" płakać mi się chce... plusy i minusy juz dawno wyczerpane i ciagle padaja te same argumenty ubarwiane coraz to barwniejszymi epitetami GRATULUJE PROFESJONALNEGO PODEJŚCIA !!!! :evil: przypominam temat był już zamknięty... A te "pewne zasady" ktore tu obowiązują to prowokowanie ludzi do złośliwych komentarzy żeby później "moderator" miał zabawę z wystawianiem ostrzeżeń :lol: śmieszne i smutne za razem

Ten temat znajduje sie tutaj z kilku powodow:

-wentyl bezpieczenstwa (wszak kilku z DA-owcow sklada ten badziew, nie dosc tego umieszcza zdjecia tego czegos, a jak wiadomo w tamtym watku nie wolno nic zlego powiedziec bo mozna zostac ukrawatowanym ;) )

-odstraszanie/nawracanie osob nieswiadomych (z poza swiatka modelarskiego, skuszonego reklama) - niestety czesto malo skuteczne (wszak wciaz kilku skladaczy zostalo)

-mozna sie posmiac (moj ulubiony) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie można się posmiać gdy czyta się tak uznana i kompetentną gazetę jak "fakt" też sie można pośmiać... Wiele temu forum nie brakuje na szczęście w temacie "opis budowy" jest bardziej profesjonalnie

 

O czym Ty tu piszesz ??, ja to robię modele powiedzmy na takim sobie poziomie, ale zobacz co robią inni koledzy, ich modele poprostu są rewelacyjne, tu jest dopiero profesjonalizm.I to robią od podstaw.A Ty tu mówisz o jakimś zestawie z gazety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.