Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
To ten deagostini? http://www.youtube.com/watch?v=6s0Inr791s8 (0:46 polecam)

Szkoda ze na ladowanie juz im braklo baterii w kamerze :D

 

Trochę się ten modelarz zdziwił jak wsadził palce w śmigło... A myślisz Diem , że lądowanie nastąpiło w bezpośrednim zasięgu tej rozładowanej kamery? Bo ja stawiam , że Spit wybrał wolność.

 

 

Darek

 

PS - Co to za nadajnik? Wygląda gorzej niż nadajnik od mojej pierwszej chińskiej zabawki RTF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi to wyglądało na graupnera serii MC. Ale to nie był spit z DA. A koleś chyba we o modelarstwie tyle co ja o balecie. Od kiedy od strony śmigłą pchamy łapska? Kto dociera silnik przed startem? :lol2:

 

Cytat ze strony Deagostini:

"Zbuduj i pilotuj swój model legendarnego myśliwca i zobacz jak wzbija się w powietrze."

 

Zapomnieli dodać "a potem spada z wielkim hukiem i łamie się na części. części modelu możesz potem spalić a osprzęt wywalić, dziękujemy firma deagostini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale musicie przyznać, że w powietrzu prezentuje się ładnie - w każdym razie na tych filmach instruktażowych.

 

Faktycznie jest ładny na tych filmach i lotnisko wśród gór z ładnymi pasami. Tylko obawiam się , że to był model znanego producenta ARF- a trochę przemalowany... :wink:

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w szoku po zobaczeniu tego filmiku. Zważywszy na to,że moj pierwszy lot przed paru laty trwał w przybliżeniu okolo 3-4 sekundy (spalinowy trenerek) to co bedzie sie dzialo jak ci ludzie beda chcieli oblatac te wszystkie spit'y. Będzie jatka w bialy dzien. Brak jakiegokolwiek wycwiczenia ruchów drazkami zaowocuje lotem nie duzo dluzszym niz te 3-4 s.A potem tylko ognisko. Jeszcze zeby to byl jakis tani ARF'ik za 250-300 zl to przezylbym ale Spit z Deagostini za 2500zl.Kilka lat skladania i kilka sekund w powietrzu,nie zapomnisz tego nigdy nasz bardzo drogi kliencie--firma Deagostini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod
" My jesteśmy jeno mięsem.. " ale nas koniec czeka... :mrgreen: Trzeba się już w jakieś działko przeciwlotnicze zaopatrzyć :D Nie znacie jakiegoś wydawnictwa co sprzedaje na raty rakiety ziemia powietrze? :mrgreen:

 

Jak w następnych kolekcjach będą bazooki to biorę pięć od razu. :D Będzie czym utylizować te Spity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.