Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Szkoda że to nie Me109, to była by bitwa o Anglię, realizm 100% hahahha

Nie udało się uziemić Spita w bitwie o Anglię więc teraz go uziemi DA (finansowana przez tajną organizację nazistowską oraz naszych kolegów modelarzy kupujących kolejne gazety w kioskach) ;D

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem że schowam się pod poduchę i przeżyję te naloty xD Zobaczycie jak po ostatnim numerze wzrośnie liczba ludzi (odwiedzających) na forum o spicie z DA, a ile się zdjęć posypię. Po ostatnim numerze o ile dożyje tej chwili (nikt nie wie co będzie jutro, może ktoś z sąsiednich krajów spitem doleci xD) zapisze się na forum i zapytam kiedy ognisko, i kto zbiera worki z napisem "szczątki" na utylizacje xD

 

DA powinno poczytać niektóre fora to by wiedzieli że 2tygodnie po wydaniu ostatniej gazetki powinni wydać wydanie extra, z workiem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni wydać wydanie extra, z workiem xD
i apteczką, chyba że masz na myśli ten czarny worek na zwłoki..

 

 

Nie no na model... Bądźmy dobrej myśli że wszyscy przeżyją. Podejrzewam że jeśli miałby ktoś paść to na zawał że "przepił" 3kawałki w 5sek. :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem tyle juz piećdziesiat kilka zakładek poleciało czas tu marnujecie i mowicie jak wielkie jest to nieporozumienie choc i tak nic nie zmienicie a kto wykupił juz prenumerate pieniedzy nie odzyska kto sie miał nawrocic to sie nawrocił a temat niech zostanie dla tych co sie jeszcze nie nawrocili ale czyz nie szkoda wam waszego czasu - a moze by sie cos udało zmajstrowac przez ten czas - chocby 2 kawałki balsy skleic - ja wiem bijecie rekord długosci tematu - w takim razie powodzenia ale beze mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się podział opis budowy spita?? :?: :o czyżby zadawał kłam tym wszystkim postom profesjonalistów?? :shock: no tak przecież zdjęcia nie kłamią :lol: pewnie sie głupio zrobiło tym wszystkim specom że 53 strony napisali książki o swoich fantazjach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się podział opis budowy spita?? Czyżby zadawał kłam tym wszystkim postom profesjonalistów??

No - okazalo sie, ze ten spit to jedyne co warto zbudowac - wiekszosc zdjec nie klamie.

no tak przecież zdjęcia nie kłamią

Prawda ?

pewnie sie głupio zrobiło tym wszystkim specom że 53 strony napisali książki o swoich fantazjach

I co ja teraz zrobie? No coz - poczekam jeszcze rok na zobaczenie super latajacego spita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne.

 

Gdzie się podział opis budowy spita?? :?: :o

Wydaje mi się, że to ja go usunąłem, niestety.

 

czyżby zadawał kłam tym wszystkim postom profesjonalistów?? :shock:

Nie. Jak wiesz, dbałem o ten temat wyjątkowo, usuwając wszystkie krytyczne czy bezsensowne posty i odsyłając tutaj, by tam została sama treść. No i wczoraj, kasując kolejny durny wpis, musiałem prawdopodobnie wcisnąć kasowanie tematu zamiast kasowania posta... no i poszło! W dodatku, w zasadzie nie ma możliwości odtworzenia tego wątku z backupu.

 

no tak przecież zdjęcia nie kłamią :lol:

Dlatego proszę wszystkich składaczy Spita z DA o uzupełnienie, w miarę możliwości i chęci, relacji ze składania modelu w temacie, który zaraz założę.

 

Dałem :ass: i co się stało, to się nie odstanie. Możecie ze mnie dworować, wieszać na mnie psy, dziękować, wygłaszać peany na cześć czy co tam jeszcze.

 

 

EDIT:

Nowy, na razie pusty temat o budowie modelu jest tutaj: http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=12759

Mam nadzieję, że się szybko zapełni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.