Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dałem :ass: i co się stało, to się nie odstanie. Możecie ze mnie dworować, wieszać na mnie psy, dziękować, wygłaszać peany na cześć czy co tam jeszcze.

 

Co tam tamten wątek... już się dzielnie odtwarza jak feniks z popiołów. Ale proszę nie kasować tego wątku.... To by dopiero była tragedia... :lol: Nie pobilibyśmy rekordu długości wątku.... :lol2:

 

Darek

 

PS - O ja cię... faktycznie zdjęcia nie kłamią - strasznie szybko im to idzie :jupi: jeszcze odrobina cierpliwości i jak przejdę na emeryturę ( za 21 lat) to może tego Spita zobaczę w całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam tamten wątek... już się dzielnie odtwarza jak feniks z popiołów. Ale proszę nie kasować tego wątku.... To by dopiero była tragedia.

 

Nie łam się Paweł.

Mi ten wątek udało się skasować .

Jedynie co mnie uratowało to że w ostatnim momencie zaznaczyłem "wrzuć go do kosza".

Wtedy to byłby niezły lincz :devil:

 

Tylko ten co nic nie robi nie popełnia błędów. Więc lepiej nic nie robić . :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łam się Paweł.

Mi ten wątek udało się skasować .

Jedynie co mnie uratowało to że w ostatnim momencie zaznaczyłem "wrzuć go do kosza".

Wtedy to byłby niezły lincz :devil:

Pamiętam! Sam robiłem 'sceny', że wątek zniknął... :D . Wtedy nie byłem jeszcze zielony - piękne czasy! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na allegro pojawiła się "okazja"... złożony model do 13-go numeru i jeszcze następne trzy numery nie złożone no i dodatkowe elementy przydatne dalej:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=560760174

 

Czyżby nasi pewni siebie koledzy wykruszali się? Jakoś w dziale relacji z budowy tego modelu też cisza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trywialne - brak czasu...

Źle się czułem, gdy dostawałem prośby i zgłoszenia od użytkowników, bądź sam widziałem że coś się dzieje na forum i nie miałem kiedy zareagować, więc zdjąłem zielony kubraczek. Teraz od czasu do czasu, bez ciśnienia zaglądam na forum i czasami nawet coś napiszę :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem początkującym modelarzem i dlatego napaliłem się jak szczerbaty na suchary na ten model. Ostatnio dostałem 27 numer i coraj częściej zaczynam się zastanawiać, co za diabeł mnie podkusił. Cała edycja obliczona jest na 71 numerów co w sumie daje 1750 zł. (cała edycja ma iść 1,5 roku) W tej cenie można dostać od ręki całkiem niezły samolot w dowolnym sklepie modelarskim. Dodatkowo, jeżeli chciałem, by wysłano mi dwa te same numery, to za ten dodatkowy musiałem zapłacić ponad 40 zł (o zgrozo) :oops: Dodatkowo numery przychodzą nierytmicznie, a w środku bywają części połamane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem początkującym modelarzem i dlatego napaliłem się jak szczerbaty na suchary na ten model. Ostatnio dostałem 27 numer i coraj częściej zaczynam się zastanawiać, co za diabeł mnie podkusił. Cała edycja obliczona jest na 71 numerów co w sumie daje 1750 zł. (cała edycja ma iść 1,5 roku) W tej cenie można dostać od ręki całkiem niezły samolot w dowolnym sklepie modelarskim. Dodatkowo, jeżeli chciałem, by wysłano mi dwa te same numery, to za ten dodatkowy musiałem zapłacić ponad 40 zł (o zgrozo) :oops: Dodatkowo numery przychodzą nierytmicznie, a w środku bywają części połamane.

 

Olej to i bij się w pierś za wyrzucone pieniądze.

 

A później odwiedź dział- od czego zacząć :) Reszta pójdzie z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.