Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niniejszym obalam mit że ten zacny samolot jakim jest spitfire który pokonał faszystowskie Niemcy i któremu należa się ukłony a nie drwiny oraz w którym gineli Polscy, Angielscy, Czescy i inni piloci za to że każdy z nas teraz może swobodnie chodzić po kraju i nie tylko, przedstawiam film Spitfire w locie. (operator kamery tylko jakaś d..pa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

  • 1. Z tego filmu nie wynika, że jest to zestaw z polskiej edycji DeAgostini.
    2. Jak na polskiego budowniczego i polskiego pilota-oblatywacza to posługują się czystą polszczyzną.
    3. Film został oglądnięty 412 razy
    4. Pierwszy komentarz do tego filmu został dodany 7 miesięcy temu.
    5. Film został opublikowany 19 IX 2008
    6. Autorem filmu jest niejaki h13810073

Byczek jaki miałeś cel podsyłając link do tego filmu?

Nie jednemu psu na imię Burek. Spitfire a Spitfire to duża różnica.

Czekamy niecierpliwie na oblot Spitfire'a z polskiej edycji DeAgostini w wykonaniu kotecka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Spit to zacny samolot i że ginęli ble ble ble to owszem. Pan Szufa pilot LOT-u i jednocześnie modelarz ma Spita z idealnie odtworzoną tablicą przyrządów i wszystkimi innymi szczegółami. Z pewnością modele Spita różnych wykonań daą wiele radości.

Ciekaw jestem jednak jak konkretnie będzie się spisywał ten z DA. Ten na filmie raczej nim nie był - nawet nie ta skala chyba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedstawiam film Spitfire w locie.

Widać, że złożył go totalny amator. Makietowe malowanie, skrzynka startowa, rozrusznik, i w dodatku lata. Wypisz wymaluj, dzieło 12-latka, który przygodę z modelarstwem zaczął od pierwszego numeru DeA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nikt tu kategorycznie nie twierdzi, że "toto" nie poleci. "Nalatany" pilot poleci z lepszym lub gorszym skutkiem, ale pewnie się trochę spoci.

Problem w tym, że nikt rozsądny, czyli z pewnym doświadczeniem, nie będzie go kupował/budował, a ci, którzy zbudują (bo na pewno któryś się mocno uprze i dokończy) przygotowania raczej mieć nie będą, a to myśliwiec (dość narowisty) nie trenerek, więc niezbyt jasno to się zapowiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra niedowiarki znowu zabiorę głos, bo mi znikło ostrzeżenie a tylko wypowiadając się w tej kwestii je dostaje:

do wojcio69 : czy gdzieś było napisane że to film z polskiej edycji, do autora filmu był wysłany email, jak pamietam to jest film z anglii

 

do MiQ27 :

przedstawiam film Spitfire w locie.

Widać, że złożył go totalny amator. Makietowe malowanie, skrzynka startowa, rozrusznik, i w dodatku lata. Wypisz wymaluj, dzieło 12-latka, który przygodę z modelarstwem zaczął od pierwszego numeru DeA :wink:

 

a co myślisz że jak amator to nie będzie miał skrzynki i innych potrzebnych, rzeczy, że za ładnie złożony? Ja buduję i też ze mnie amator, ale to właśnie dzięki tej prenumeracie zająłem się modelarstwem rc i mój model nie odbiega niczym od tego pokazanego na filmie, tyle że jeszcze nie pokryty i z drobnymi zmianami. I jeszcze piszecie że to nie ten model, darek.3333 uwierz że to ta skala i ten model z DeA tyle że nie polska edycja.

Widzę, że pomimo już roku gul nadal wam chodzi i nie możecie sobie darować, normalnie jakbyśmy płacili za prenumeratę waszymi pieniążkami, tylko krytykować umiecie, ale jak swojego ulotnie z chęcią zamieszczę tu filmik, dla tych co mówili "że to nigdy nie poleci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adiks7, zejdź na ziemię , na tą samą po której my stąpamy.Cała ta kolekcja to dla nas folklor.Mam na tapecie plany P47 Thunderbolt i zrobię go pod laser.Zastanawiam się tylko nad skalą.Elementów jest tam ze 20 razy więcej niż w Spicie DeA a i tak zapłacę za całość z 1/5 tego co Ty.Macie swój temat to piszcie tam a nie tu gdzie i tak nikogo nie przekonacie do tej kolekcji.Gul nam śmiga? Hehehhee niezły skecz.Dopiero by mi śmigał jak bym wiedział ze za 2500zł które wydałem na szkielet modelu z kiepskawym silnikiem i śmiesznym radiem mógłbym mieć piękny zestaw Top Flite , porządne radio i fajny silniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.