Jump to content

szybowce z OLX


juras_p@op.pl
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam pytanie dotyczące tego konkretnie kolegi i  modeli z jego warsztatu  https://www.olx.pl/oferta/model-szybowca-rc-CID767-IDgDiSx.html#c51241029e  Kupował ktoś z Was modele od tego kolegi? proszę o opinie o jakości wykonania modeli, o tym jak latają i jaki jest faktyczny czas wykonania modeli. na zdjęciach wyglądają ciekawie, ale zdjęcia to nie wszystko. Z góry dziękuję i pozdrawia. Marek.

 

Link to comment
Share on other sites

Z kolegą kupiliśmy przed sylwestrem od niego trzy modele i jak ktoś chce zacząć latać na jakimś zboczu to naprawdę bardzo fajny model do nauki. Co do ceny to możne ona wyjść lekko większa. Można do niego zadzwonić i poprosić o wystawienie na allegro.

 

a tak to lata

Link to comment
Share on other sites

No dzień dobry.
5kvBzQ.jpg


A o samych modelach to cały wyposażony model i bajerami jak np. węglowe stateczniki i inne zapłaciliśmy prawie 400zł za model. Oczywiście ARF z zamontowanymi servami hitec HS-40. 
Jakość wykonania ok, za tą cenę nie można się niczego więcej spodziewać. Jak ktoś chce się nauczyć latać na zboczu to ok ale do szaleństw to trochę im brakuje.
Własności lotne super, nie mam żadnych zastrzeżeń. Czas oczekiwania na jeden model to około miesiąc. Jak by na modelu był lakier to elegancja.

Moje loty skończyły się po kilkudziesięciu próbach dynamic soaringu, winna brawura a nie model-za nisko i za blisko zbocza.
Podsumowując, to na pewno nie Respect ale lata fajnie i można się pobawić. 
 

Link to comment
Share on other sites

Proste laminaty w technologii "worka próżniowego", cena bardzo sensowna...

 

Powinny latać dużo lepiej niż piankowce, mogą też być dosyć delikatne, no ale coś za coś :)

Link to comment
Share on other sites

Nie są wcale delikatne, można walić o glebę śmiało i nic się nie dzieje. To moje uderzenie było powyżej 100km/h i tu musiało się już coś stać. A już tak jak wspomniałem latają świetnie.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.