Skocz do zawartości

Bizon3d - oferta z naszej giełdy


Grzechu

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek i inni modzi, chcę ostrzec innych jakby się komuś zachciało kupić coś od niego, to chyba proste i zrozumiałe. Jeśli nie to mi dajcie bana i po wszystkim...

 

Jeśli dajecie możliwość sprzedaży/kupna to i dajcie możliwość ostrzegania innych przed czymś/kimś. temat zamknięty, ktoś pomyśli że "dzieciak" zaczepia dorosłego człowieka...

 

na każdym innym forum jeśli ktoś ma obiekcje do sprzedawcy admin/mod to też załatwia, jak widać tutaj nie! Bo nie jestem wyjadaczem...

 

a jak pisalem nie pamietam abym ci podawal wage 65gram!!!!!!....wiec prosze bez fantazji..

 

Oszczędź wstydu! Nietrzeźwy byłeś czy co?

 

masz, jak nie pamiętasz to proszę bardzo (telefonu nie zakrywam bo sam podałeś go w swoim poście do kontaktu)

A MOŻE KRASNOLUDKI TO NAPISAŁY? Tak się składa że smsów nie usuwałem, proszę bardzo...

 

smsfh8.jpg

 

 

 

ale modelarz wiedziec powinien ze jak ma za ciezki przod modelu to sie przesuwa np.aku do tylu.....

 

I Ty sie interesujesz modelami 3d, 4d?! Powinienem od razu zakupić model 2000mah 4 cele, a może lepiej 5 cel, przesunę sobie pakiet i będę 2 godziny latał! I zachowam się jak doświadczony modelarz!

 

 

Naprawdę smutno aż o tym pisać... Zastanawiam się jedynie czy ktoś znowu powie, że ten rozkapryszony 17latek daje powody do sprzeczek z "dorosłymi"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no widzisz fajnie miec Siemensa tez kiedys mialem i tez tak moglbym zrobic tzn. napisac byle co i wsadzic numer jaki popadnie.......misiek daj na luz a jak nie chcesz miec w modelu 10gram za duzo i srodka ciezkosci przesuwac to po prostu odetnij nozykiem kawale celi i bedzie ok......normalnie zenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 10 dni na odstąpienie od umowy przy kupnie przez internet, rzecznik praw konsumenta jest po mojej stronie, pamiętaj o tym...

 

dla rzecznika moje pisanie to nie bzdety, a w komórce na żywo widać czy to sms przyszedł czy się samemu napisalo...

 

 

Jacy to ludzie potrafią być dwulicowi i kłamliwi... przewraca się w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Grzesiek na zdjęciu widać że pakiety są kombinowane bez oryginalnych koszulek FM do tego nie mają gniazd balancera. Do tego są używane i tu podobnie jak z waga pakietu że sprzedający trochę "nagiął" prawdę o ile faktycznie "nagiął" to możesz też przypuszczać że w przypadku liczby ładowań też jest on lekko "nagięta" i że niewiele żywota im już zostało.

 

Zerknij na Awatar Binon3d od razu widać że on dobrze i dużo lata i pakiety nawet przez te 10 ładowań mogły nieźle w d..ę dostać.

 

Co jak co ale akumulatora używanego to bym w życiu nie kupił a co dopiero 3szt. szkoda kasy. każdy na forum ci to powie i nieważne ile kasy ci brakuje ZBIERAJ NA NOWY i to najlepiej markowy a nie używkę.

 

Po prostu napaliłeś się jak szczerbaty na suchary i nie sprawdziłeś nawet sam na stronach sklepów czy producenta ile waży taki pakiet i teraz masz żal do sprzedającego (uzasadniony lub nie bo my nie wiemy kto ma rację z tymi 65g).

 

Co do flasha3d to spokojnie możesz wsadzić pakiet 1300 i model będzie super latał byle byś się w poniżej 500g wyrobił.

 

Przypomniałem sobie że maiłem kiedyś Fullymaxa 1050 2s 20C i ważył 64g więc jakim cudem 3s może ważyć tyle samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu

Przecież napisałeś co Ci się nie podoba w pakietach Bizona.

Nie oczekuj jednak , że będę pełnił rolę sędziego.

Forum udostępnia miejsce na oferty kupna , sprzedaży ,ale nie ponosi odpowiedzialności za ryzyko jakie z tego powstaje .

To reguluje polskie prawo .

Nie podoba Ci się zakup ,odeślij do sprzedawcy i tyle .

Masz takie prawo.

 

Chcesz znać moje prywatne zdanie jako kolejnego usera forum?

A więc nie rozumiem ani słowa z Twoich pretensji.

Jeśli kupiłeś towar na podstawie ofert ,czyli zdjęcia które pokazuje pakiety to na zdjęciach nie ma wtyczek od balancera ,nie do końca widać czy w ogóle są tam jakieś wtyczki i na pewno widać że pakiet to samoróbka.

 

Co do wagi , na ogłoszeniu nie ma jej podanej.

 

Niestety oferta jest tak przedstawiona ,że zaawansowany user od razu będzie wiedział co kupuje ,a nowicjusz może się przejechać oczekując czegoś czego tu nie ma .

 

Bizon.

Kultura Twoich wypowiedzi leży pod zdechłym psem , albo w jego okolicach.

 

Podsumowując całą sytuację widać karygodny brak kultury z jednej strony z naiwnością i niewiedzą z drugiej.

 

P.S.

Grzesiek

Pamiętaj ,że zawsze możesz oddać zakup ,niezależnie czy było on o.k. czy nie .

To Twoje prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Ano sobie spakowałem je, ale się rozmyślił... A pisać sobie wg niego mogę gdzie chcę, a i ponoć jakiś haczyk na mnie miał (pewnie ten "cham" :shock: )

 

 

Opiszę te pakiety, korzystam z ładowarki procesorowej Emax.

 

Najpierw naładowałem każdą celę oddzielnie (oczywiście prądem 1A). Potem rozładowałem prądem 0,5A by sprawdzić jaką mają pojemność

 

Jeden ~900mah oddał, drugi niecałe 800, ostatni ~700. A pakiety to 1050mah. Nówki, po kilku cyklach, stan idealny ; )

 

Super, zapewniał, że ~900mah. Mój błąd, nie zapytałem, czy to wszystkie czy tylko jeden tyle ma... (:D)

 

 

Tak właśnie wyglądają pakiety w idealnym stanie od kolegi Bizona. Polecam każdemu!

 

 

Jakby ktoś nie "zakumał" to ironią czuć na kilometr...

 

A na podsumowanie to pakiety padnięte nie są, ale nie za taką kasę...

 

Do Flasha ich nie wsadzę, nie po to bulę 250zł na model, nowy silniczek do tego, aby polatać 5 minutek. Może ktoś za 65zł się skusi na allegro do jakiegoś deproniaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;D hi moze ja bym sie skusil na nie ;D

a tak na powaznie nie chcialem ich spowrotem bo umawialismy sie ze jesli chce zwracac to maja byc nie ladowane i nie rozladowywane....odpisal OK.....ale jednak nie mogl sie powstrzymac i w smsie nastepnego dnia napisal mi ladowalem-rozladowalem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;D hi moze ja bym sie skusil na nie ;D

a tak na powaznie nie chcialem ich spowrotem bo umawialismy sie ze jesli chce zwracac to maja byc nie ladowane i nie rozladowywane....odpisal OK.....ale jednak nie mogl sie powstrzymac i w smsie mi napisal ladowalem-rozladowalem.....

 

To trochę głupi powód. Szukasz pretekstu by się od tego wymigać.

 

IMO powinieneś przyjąć te pakiety spowrotem bo jak by nie było jesteś starszy i (podobno) mądrzejszy więc dawaj dobry przykład młodszym modelarzom.

 

Jak na razie nie dałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyklad to moglbym i dac faktycznie ale nie osobie 10lat mlodszej ktora publicznie nazwala mnie chamem.....

 

Dlaczego Cię tak nazwała?

 

Przedstawił dowody, że ma rację. Każda twoja kontra polega na odwracaniu kota ogonem i wyszukiwaniem innego (zresztą nietrafnego) haka.

 

Z tym nie ładowaniem pakietów to oczywiste. Chcesz się nimi cieszyć- nie używaj. Jeśli załadujesz to się przekonasz co kupiłeś.

 

Stary, takie podejście nie jest na miejscu. I tutaj nie ma znaczenia czy on ma 14 czy 30 lat. Każdego klienta powinieneś potraktować tak samo.

Nie jestem tutaj po to aby Cię umoralniać ale weź to przemyśl i postaw się w jego sytuacji. Można to odkręcić i wszyscy szybko zapomną o tej sprawie. Ty próbujesz na siłę ją ciągnąć ale na swoją niekorzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.