Skocz do zawartości

Cześć


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, jestem nowo przybyłym na forum ;) Nazywam się Marcin i jestem studentem I formatki ;) W wolnych chwilach (a mam o dziwo całkiem dużo ) zajmuję się różnymi - piłka nozna, bieganie czy dłubanie przy Premiere Pro do montażu video. Od grudnia jestem szczęśliwym posiadaczem Phantoma 3 Adv. Zafascynowany tym urządzeniem mam w planie złożyć sobie drona wyścigowego, ale na to jeszcze mam czas ;) Ostatnio wziąłem się za zrobienie własnej deski elektrycznej i całkiem dużo nie to nauczyło o elektronice modelarskiej - obchodzenie się z LiPo, różne dziwne liczby przy specyfikacjach itp. Wcześniej nie miałem pojęcia jak się obsługuje lutownice i czym jest moment obrotowy. Jakbym miał te samą wiedzę co teraz kupiłbym całkiem inne części które byłby oczywiście bardziej efektywne czego żałuję ale nie mam problemu z uczeniem się na własnych błędach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.