Skocz do zawartości

Buugy -da rade?


XmaX

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar kupić sobie model buggy :

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=425428119

 

jak oceniacie te autko?

(nieznam się zabardzo na modelach a chciał bym zacząć przygode z modelami)

 

i czy w niemcach sa tansze modele rc?

bo mam dostęp do niemeic więc bym mogł sobie tam kupić :)

 

z góry dzięki !

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest kopia podwozia Tamiya TL-01B. Model na początek nie taki zły tylko są conajmniej dwa ale:

1. prędkość do 65km/h, podziel to przez 3 i będzie bardziej realne

2. dolicz koszt zakupu co najmniej dwóch pakietów (2x100zł) bo ten z zestawu to jakieś 10 minut jazdy.

Musisz być jednak świadomy, że jeśli będziesz chciał dalej iść w RC-CAR to z tego zestawu raczej nie przyda ci się nic, będziesz musiał sprzedać zestaw w całości za mniej niż 50% ceny. O wymianie silnika można zapomnieć bo regulator jest zintegrowany z odbiornikiem więc żeby obsłużyć mocniejszy silnik należałoby zakupić odbiornik (nie ma pewności że będzie współpracował poprawnie z nadajnikiem z zestawu) i regulator.

 

A tak w ogóle czego oczekujesz po tym modelu? Dużej prędkości? Wytrzymałości przy skokach? Po jakiej nawierzchni będziesz nim jeździł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie 60km/h to te autko nie pojedzie :)

mi też chodzi o takie autko co bym umiał nim troche poszalec ale jazda ulica/piasek nic pozatym, ale najważniejsze jest to aby sie za szybko nieuszkodził.

jeśli chodzi o tuning to raczej nie bedę go tuningował :P

a inne firmy robią też takie autka? (a raczej modele xD)

bo bym wolał dac te 200zł więcej mzoe 300 ale żeby pochodził , a nie ,że kupie i po 2 tygodnaich zostaną śmiecie (bo to by było podobne jak 409 zł+ wyciepać w błoto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.