Skocz do zawartości

f-117


someone208

Rekomendowane odpowiedzi

a co myslicie o tych

Myślimy, że ustal najpierw jaki masz mieć napęd - jaki pobór prądu?

Wydaje mi się, że podawałem Ci link?

Nie znalazłeś, to przypomnę: silnik o Kv2200, wytrzymujący ze 30A; regulator 30A, śmigło 6x4 (typ APC), pakiet 3S1500 20C

Następnie znajdź akumulator, który taki prąd potrafi dostarczyć w sposób ciągły i to z zapasem , bo akumulatorki (te tańsze) raczej nie gwarantują bezpiecznego (dla nich samych) oodania prądu o wartości z nalepki.

I nie zadawaj pytań, czy coś będzie dobre, bo nie napisałeś do czego - albo chcesz mieć konkretnie ten model, albo po prostu cokolwiek - wtedy wszystko będzie dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz na mysli??

Gdybyś się przedstawił to nie otrzymywałbyś tak chaotycznych odpowiedzi .Wystarczy wiek i skąd jesteś.Wiek po to by zorientować się czy Twoja znajomość fizyki jest zerowa czy też inna.Skąd ,bo pewnie znalazłby się kolega z którym mógłbyś się spotkać i wyjaśniłby ci w 5 min ,na lotnisku ,pokazując swój samolot, większość podstawowych rzeczy .

Mógłbyś też podjechać na jakieś zawody i tam pogadać z modelarzami.

Do rzeczy 1,5Ah x 15 nigdy nie wyjdzie 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślimy, że ustal najpierw jaki masz mieć napęd - jaki pobór prądu?

 

W pierwszym poście Someone208 pytał się o ten silnik : http://www.allegro.pl/item422886244_silnik_tower_pro_2408_21t_gratis_smiglo.html, więc chyba taki ma zamiar kupić. Chyba, że coś się zmieniło.

 

Nie znalazłeś, to przypomnę: silnik o Kv2200, wytrzymujący ze 30A; regulator 30A, śmigło 6x4 (typ APC)

Nie jestem pewien czy taki silnik będzie odpowiedni dla Someone208. Taki silnik znalazł by zastosowanie w tym modelu, gdyby Someone208 już umiał latać. Na silniku który podał wcześniej model też poleci, ale wolniej - lepiej dla początkującego :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do wyboru 3 smigla ktore bedzie najlepsze??

śmigło 10x4,7 (pomarańczowe slow fly)

śmigło 9x6 ("APCE style")

śmigło 9x3,8

:rotfl:

Zauważ, że są z różnymi silniczkami, bo ewidentnie to moje własne aukcje obserwujesz i cytujesz.

Bez dobrej woli i odrobiny wysiłku z Twojej strony nic z Twojego modelarstwa nie będzie.

Na forum też niczego się nie nauczysz, jeżeli tylko pytasz i nie słuchasz odpowiedzi.

 

PS

Na wszelki wypadek na pozostałe Twoje pytania, które jeszcze zadasz z góry odpowiadam DOBRE, możesz kupować jak leci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.