Skocz do zawartości

Stary modelarz nowe czasy


Marceli1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów Modelarz,

 

Pytanko przeniosłem żywcem z innego forum koledzy dali link do tego

więc spróbuje tutaj szczęścia..

 

Po wielu latach (ok. 25 lat ) powracam do swojego hobby. Szanowni Koledzy czy

jest ktoś na tym forum z Poznani lub okolic chętny do pomocy w oblataniu

trenerka i wprowadzeniu ponownie w tajniki tego pięknego hobby takiemu

zabytkowi modelarstwa jak ja- przez te lata wiele się zmieniło. Błagam tylko nie dawajcie lakonicznej odpowiedzi jedź na lotnisko- nie, nie mam swoje powody jak kogoś interesuje, czemu to mogę podzielić się swymi uwagami na w/w tema na priv.

Raczej zależy mi na kontaktach z konkretną osobą nazwijmy w kameralnym gronie. Pytałem kilku panów ze „śmietanki” Poznańskiej, ale delikatnie mówiąc „wysłali mnie na drzewo” , brak czasu, niechęć nie mam pojęcia. Kurcze nawet w tej dyscyplinie się zmieniła mentalność ludzi.

Przyznam, że jestem nie mile zaskoczony po próbie pierwszego nawiązania kontaktów z obecnymi modelarzami.

Szkoda mi sprzedawać tego, co kupiłem do tej pory aparatura, silniki,

parę zestawów modeli, zestaw startowy etc..

Kolegów którzy chcą pomóc nieborakowi proszę o kontakt na

e-mail, nie chcę zajmować cennego miejsca na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę zajmować cennego miejsca na forum
to forum jest właśnie po to aby sobie wzajemnie pomagać i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Pisz więc śmiało.

Wprawdzie mieszkam bardzo daleko od Poznania więc bezpośrednio nie pomogę, ale jestem przekonany, że znajdziesz tu jakąś bratnią duszę z Twoich okolic, która pomoże Ci ulotnić model i udzieli niezbędnych wskazówek.

Napisz jaki sprzęt posiadasz, co to za model do ulotnienia. Mile widziane zdjęcia. Przejrzyj też dokładniej to forum, a zapewne znajdziesz tu sporo przydatnej wiedzy.

Powodzenia i nie załamuj się. Początki są zawsze trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.