Skocz do zawartości

Czego oczekujecie od RC-CAM?


alloqba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Małe pytanie - czego oczekujecie od RC-CAM?

 

Podglądu z ziemi,?

Tak , podgladu z ziemi

 

dużego zasięgu (jakiej mocy nadajnika używacie?)

Tak , jak najwiekszego zasiegu , ale tez dobrego obrazu w bliskiej odleglosci .

Moc ma byc adekwatna do zasiegu .

 

dobrej jakości obrazu (ile linii/jakiej rozdzielczości?)

Tak , jak najlepsza jakosc obrazu jest celem .

 

i najważniejsze - jaka jest dla Was najwyższa akceptowalna waga całego osprzętu?

Waga jak najmniejsza mozliwa aby spelnione byly powyzsze zalozenia .

 

Teraz juz wiesz wszystko - wiec mozeszs zaczac konstruowac :) hehe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i 15 kg, spokojnie podnosi platforma a dalej jest modelem w ramach przepisów lotniczych

 

nie ma czegoś takiego jak "akceptowalna waga" - to zależy od platformy jaką sie posiada

oczywiście im lżejsza tym łatwiej

 

Głowica z kamerą stosowana dość powszechnie w obserwacyjnych waży około 1 kg + tor wizyjny + zasilanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej - jaką wagę jesteście w stanie unieść na swoich samolotach, żeby latanie było nadal komfortowe?

 

Ja mam pytanie nastepujace - po co ty sie o to pytasz ? - czego my oczekujemy po FPV ?

Moze wyjsnij nam to - a dalej bedzie o wiele latwiej i prosciej odpowiadac na Twoje pytania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :)

 

Ja mam pytanie nastepujace - po co ty sie o to pytasz ? - czego my oczekujemy po FPV ?

 

Wcale nie potrzeba małych złośliwości żeby poprosić mnie o doprecyzowanie pytania.

Dlaczego - już wyjaśniam: chcę złożyć zestaw do podglądania i zapisywania na żywo obrazu z kamery w samolocie, i jeżeli się uda i spełni nie tylko moje ale i innych oczekiwania - podzielę się wiedzą lub będę sprzedawał komplety. Zaczynam od zbierania informacji na temat wymagań - stąd ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.