Skocz do zawartości

kraksa :(:( i to nie jedna


dominatorxxxx

czy płakal bys po rozbiciu swojego ukochanego samolotu  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy płakal bys po rozbiciu swojego ukochanego samolotu

    • nie
      21
    • tak
      39


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dobre pytanie! :wink:

 

Taka kraksa cieszy oko widza... Ale zapewne nie konstruktora/pilota :/

 

Tak czy inaczej - modelarstwo to w gruncie rzeczy zabawa...

Fakt, model można robić bardzo długo, wsadzić w niego wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się już zdarzyło rozbić model który nie tylko mi się podobał co gorsza był to model wykonany przez modelarza od podstaw wykonany bardzo starannie i dokładnie więc strata takiego modelu potęgowała. Był to DALOTEL DM 165 Viking. Ryczeć mi się na pewno nie chciało ale nie ukrywam że byłem strasznie zły! Zły bo to z mojej winy doszło do wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.... :cry: Tego filmu, chociaż podobno stary i znany, ja nie widziałem. Zapewne to jedna i ta sama impreza, gdzieś w Germanii. Tam kasiaści ludzie przeszli na "wyższy stopień" modelowania i przesiedli sie na jety.

A one lataja szybciej niż np. poczciwe , stare dwupłaty, są o wiele bardziej wymagajace w pilotażu, a i silniki są chyba bardziej kapryśne, od tych "tradycyjnych". Tak, czy inaczej bardzo mi szkoda każdego z tych modeli i pracy, którą w ich stworzenie włożyli ci twórcy. I gdybym to ja rozbił taki piękny i drogi model, chyba bym sie poryczał i wcale bym sie tego nie wstydził..., bo to wcale nie jest prawdą , że mężczyzni nie płaczą.

Bardzo płakałem po śmierci kochanego kota, który był z nami ponad 12 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ta sama impreza, gdzieś w Germanii. Tam kasiaści ludzie przeszli na "wyższy stopień" modelowania i przesiedli sie na jety....

 

Niestety ich stosunek zarobków do cen jest zdecydowanie lepszy niż nasz biedny polski. :cry: przez co modelarstwo u nich zdecydowanie lepiej się rozwija i to pomimo że faktycznie u nich ceny sprzętu w sklepie są faktycznie wyższe niż w sklepach polskich. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.