Skocz do zawartości

BL003/2408-21/1750/M


a_skot

Rekomendowane odpowiedzi

Czy chodzi konkretnie o ten typ silnika, czy całą rodzinę silników ? Te z Allegro, których wspominasz różnią się od wcześniejszych tylko tym "złotym" zamknięciem. Ja mam te wcześniejsze - otwarte i też Bm 2408 - 21 , 1750kV. silnik był (jest) zarówno w latającym skrzydle, jak i w latającej łodzi. W obu modelach ze śmigłem 8x6 pracują bez problemu. Dodam tylko, że łódź po naprawach i ulepszeniach waży gotowa do lotu 880g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kV to chyba standardowe określenie liczby obrotów na jeden Volt przy nie obciążonym silniku. Skoro wiadomo, że silnik rozwija 1750 obr/Volt to wybacz plesesie ale nie będę liczył ile to by wyszło przy podanej przez ciebie ilości aku.....zakładając, że 1,5mln ogniw po 1,2V lub 0,5mln lipoli po 3s???

A tak z ciekawości po co Ci takie dane???? Robisz nowy projekt Do-X w skali 1/1 ??? :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.