Skocz do zawartości

Easy Glider Pro - co dokupić


franek009

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie, czytam to forum od miesiąca prawie codziennie. Chciałbym rozpocząć przygodę z modelarstwem. Zdecydowałem już się na Wicherka 10 + silnik elektryczny, lecz w tej chwili mam małe problemy warsztatowe, więc budowę przekładam na później.

W tym momencie chcę kupić EG Pro w celach nauki latania lecz mam mały mętlik w głowie co do reszty sprzętu. Proszę Was o pomoc:

Co mam kupić aby wszystko pięknie latało i aby było to przyszłościowe - Wicherek i inne

Zależy mi na jak najmocniejszym silniku i pakiecie, ale nie chcę przesadzić stąd moje zapytanie, aparaturę chciałbym również przyszłościową lecz tu nie mogę zaszaleć zbytnio w kosztach kilka stówek max. Proszę napiszcie mi przykładowy zestaw, wiem że temat poruszany wiele razy ale nie mogę odszukać złotego srodka :)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję użyć opcji szukaj. Temat EG był poruszany setki razy gdzie koledzy opisywali całe wyposażenie. Enetulanie spotkanie z kolegami z krakowa gdzie na miejscu wytłumaczą co i jak

 

pozdrawiam

 

Tak, tak wiem, ze setki razy, ale nigdzie nie znalazlem informacji o max parametrach silnika i pakietu, to ze dany silnik sie nadaje nie satysfakcjonuje mnie, chcialbym zaupic sprzet o parametrach max dla EG waga, moc tak aby wykorzystac go pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EG jest tak żywotny i daje tyle satysfakcjii z latania nawet doswiadczonym modelarzom że gwarantuję Ci ,nigdy nie odzyskasz wyposażenia.Zostanie w nim na amen więc po co kupować coś na wyrost?

Po dwóch latach kupilbym chętnie Juniora bo łatwiejszy w przechowywaniu ale co zrobić z tak ładnie latającym EG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozklada. skrzydla demontujesz i ladnie miesci sie to do pudelka w ktorym sie go kupuje, poza ogonem, ktory jest przyklejony na stale i niestety wystaja stateczniki...

 

poza tym tak jak pisze TooM - EG jest super i nie wyjmiesz wyposazenia :)

ja w swoim latam na konradach 16g i 8g - bez zarzutu sa (moze tycio wolne)...

 

polecam EG do nauki latania z silnikiem 3f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.