Skocz do zawartości

Witajcie wszyscy


RemeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jak pewnie się domyśliliście jestem tu nowy jedyne doświadczenia z modelarstwem to jedynie statyczne modele 1:24 samochodów ciężarowych. Przechodząc dalej mam nadzieje że znajdę u was dużo ciekawych informacji oraz nowych znajomości. Nie owijając w bawełnę potrzebował bym waszej pomocy... Tak każdy mógł się domyśleć, podjąłem się budowy quadrocoptera zaznaczę żę pojęcie o elektronice mam jakieś i lutowanie również nie jest mi obce. Tak na dobrą sprawę jedyne co posiadam (leży w paczkomacie) to rama Reptile 500 V3 oraz w notatkach wyszukałem sobie silniki wydaje mi się że powinny być odpowiednie (emax mt2216(CCW,CW)), Radio (FlySky fs i6s) a tak na dobrą sprawę nie wiem w pełni co jest mi potrzebne tzn wiem ale nie wiem co zrobić z kontrolerem (taki wypatrzyłem i wydaje się interesujący https://abc-rc.pl/kontroler-lotu-naze-32-rev10-barometr-kompas) płytką zasilania itp. Myśle że jak na słowa wstępu za wiele się tu znalazło ale wydaje mi się że nie najgorsze miejsce.

 

Witam Was raz jeszcze.

 

 

PS. Mam nadzieje na pozytywne przyjęcie w waszej miłej społeczności oraz dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.