Skocz do zawartości

Hej! Tu Tomek :)


bocian2432
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

jestem Tomek, mieszkam we Wrocławiu i mam 24lata, ledwo zacząłem samodzielne życie - praca itp. Trafiłem tu, bo chcę powrócić do dawnego hobby jakim jest modelarstwo i mam nadzieję że pozwoli mi się to oderwać od codzienności ;) ostatnio postanowiłem odkopać mój heli 450 i zabieram się powoli za jego wskrzeszenie (na razie zamawiam części...). Do tej pory bawiłem się tylko w heli 450 i quadcoptera 450, do którego tworzyłem sobie sterownik od zera! (ale projekt nie doszedł do końca, powstała płytka i trochę kodu obsługującego czujniki, silniki, odbiornik, nawet jakieś PIDy algorytmy ale... niestety nie udało mi się tego dokończyć tak żeby działało jak trzeba), jednak po jakimś czasie zauważyłem, że szał na modele heli zaczął nieco umierać, nie byłem w stanie dokończyć mojego projektu w pojedynkę, fora na których siedziałem porobiły się puste itp. co poskutkowało odstawieniem modeli do szafy na dość długi czas.

 

Teraz postanowiłem wskrzesić moje hobby i nadrobić wiedzę głównie o helikach z ostatnich ~2lat - zapewne wiele się zmieniło :) w planach mam też jakiś spalinowy samolocik (makieta jakiegoś myśliwca z II wojny swiatowej), który nadal jest niespełnionym marzeniem z dzieciństwa - zobaczymy czy się uda!

 

Jeszcze raz cześć wszystkim :)

 

Tomek

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.