Skocz do zawartości

Gdzie sklep modelarski w Krakowie??


lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niestety jak szybko sklep na lubelskiej powstal tak...no wlasnie..to jest problem ze sklepami w "realu" i tylko w ten sposob dzialajacymi w naszej branzy. Na poczatku trafilem do sklepu i zapowiadalo sie super. Niemniej ostatnio bylem tam 2 razy i zamkniete na 4 spusty :( Moze Gordon cos powie bo jego modele byly tam dostepne wiec pewie wie cos wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłem niedawno i też było zamknięte ale wtedy podobno właściciel wyjechał do warszawy do aeroklubu, przynajmniej tak nas poinformował taki miły Pan, chyba znajomy szefa sklepu, albo jakiś sąsiad, a bardzo chciałem zobaczyć te modele spod lasera :) Oby sklep sie utrzymał bo była by w końcu jakaś konkurencja to może i ceny by spadły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tiger" podał Ci nr telefonu, więc zanim się wybierzesz, radzę, lepiej się upewnij, czy pan Matlak będzie obecny w tym czasie, bo czasami go nie ma, gdyż sam jeżdzi po towar. A na miejscu zobaczysz, jaki to miły i uprzejmy pasjonat modelarstwa z przedwojennym stażem... Powodzenia! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.