Jump to content

FrSky Taranis Q X7S

sp350D
 Share

Recommended Posts

Witam

Czy ktoś ma to radio?

Jeśli tak poproszę o info na temat podłączenia trener-nauczyciel.

W niektórych opisach znalazłem informację, że ma port audio, port trenera i wireless trenera.

Nie widać jednak portu trenera na obrazkach z rozmieszczeniem manipulatorów i wejść.

Jak uruchomić funkcję trener/uczeń bezprzewodowo i z jakimi radiami to zadziała...?

Pozdrawiam

• 1 month later...

W niektórych opisach znalazłem informację, że ma port audio, port trenera i wireless trenera.

Nie widać jednak portu trenera na obrazkach z rozmieszczeniem manipulatorów i wejść.

Jak uruchomić funkcję trener/uczeń bezprzewodowo i z jakimi radiami to zadziała...?

Nie mam tego radia, ale interesowało mnie, ostatecznie mam jego większego brata.

Na ściance z anteną, po lewej stronie jest gniazdo słuchawkowe, a po prawej prawie na pewno identyczne gniazdo przewodowe trenera (na "dżeka").

Trener bezprzewodowy musi zadziałać z Taranisem Q X7S, Horusem X12S, Taranisem X9E, może coś jeszcze z nowych. Z aparaturami innych marek - nie mam pojęcia. Teoretycznie jest to możliwe.

Jednak na razie problem jest taki, że powszechnie używany OpenTX w aktualnej wersji nie obsługuje modułu bluetooth. Trzeba poczekać. Oryginalny FrOS powinien działać.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.