Jump to content

Witam wszystkich modelarzy:)


 Share

Recommended Posts

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam wszystkich pasjonatów modelarstwa. Pewnie kilku kolegów z Wrocławia mnie już zna z lajfa, bo "LATAMY" chociażby z ekipą z "MODELE.SKLEP.PL". Pozdrawiam więc Zbyszka i Michała i oczywiście Roberta oraz "Starszego Pana", Marcina z "COMBATEM" i jego nowymi projektami, oraz Andrzeja C. z "PŁYWAKÓW" oraz Jego całą ekipę z "Sędzią Głównym" (no nie pamiętam imienia i nazwiska, WYBACZ) zawodów w  MODELACH PŁYWAJĄCYCH z JAWORA PAŹDZIERNIK 2017, Ryszarda Dziergwę też z "PŁYWAKÓW" którym na pewno będziemy też może latać lub chociaż się spotkamy w "Hali". Przepraszam pominiętych, ale jest szansa na "HALI" spotkać się również dla MODELARZY DRIFT RC i wszystkich innych "RC ZAKRĘCONYCH". Ja gorąco zapraszam i zarażam również Tych nie zrzeszonych i początkujących. "WARTO MIEĆ MĄDRE HOBBY". LATAĆ, BIEGAĆ (za dzidami latającymi) SKAKAĆ (rc mobile), PŁYWAĆ itd. Do usłyszenia i spotkania. A ha dzięki za FUTABE T10J od kolegi z pod nr tel 606888870 gdzieś z Polski. To chyba na razie wszystko. Resztę kolegów MODELARZY przepraszam , tych oczywiście których pominąłem. Wbaczcie. Do usłyszenia  501 371 496. Krzysztof_W.


Witam wszystkich modelarzy:) Mam nadzieję, że będę miał przyjemność wymieniać się doświadczeniami i będzie to miło i pożytecznie spędzony czas. Jeszcze raz witam i pozdrawiam. Adam

Cześć Adamie. Na pewno spotkasz się na tym forum ze zrozumieniem. Przynajmniej z mojej strony.


Adaś, jak na modelarza, to cierpliwości trochę.To tylko elektronika. Miłego dnia.

 

Link to comment
Share on other sites

Hehe ale zamota...

 

Krzysztof W ,zachęcam do tego abyś przywitał się w odrębnym temacie a nie w czyimś powitaniu .W taki sposób do forum nie dołączysz :) .

 

Adam ,witaj na forum :) .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.