Skocz do zawartości

jaka aparatura na poczatek ??


azala

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Moglby ktos troche dokladniej opisac plusi i minusy paru aparatur ?

Ja aktualnie jestem praktycznie w takiej samej sytuacji jak kolega. (poczatkujacy).

 

Bylem juz praktycznie zdecydowany na MX-12..., ale teraz sam juz nie wiem czy moze lepiej jednak jakas apar. na 2.4 Ghz ?? A jezeli tak to ktora jest sensowna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Latałęm kiedyś na Hitecu (stary Focus 4) i nie znalazłem tak żadnych zastrzeżeń ( no bo tam w sumie mało było - zwykły 4 kanałowy analog)- więc na firmę nie mam powodu do narzekania..

A dziś mój tata ma mx-12 i powiem, że jest to świetna aparatura i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Jedynie trzeba się do guzików przyzwyczaić -no ale co firma to inny soft, więc... to raczej nie jest minus...

A wybór 35 Mhz/2,4 Ghz zależy od tego gdzie mieszkasz... jak masz obok sibie dużo modelarzy to idź w 2.4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Może rozgrzebuje temat ale po co tworzyć nowy. Jestem początkujący i chciałbym kupić aparaturkę (nie drogą), 4-kanałową i znalazłem:

 

http://www.allegro.pl/item651149737.html

 

Nawet byłby możliwy odbiór osobisty, więc chciałbym poznać wasze zdanie, czy na początek to dobry model. Z góry piszę, że nie chce kupować nie wiadomo jakich 2.4 GHz hiteci i futaby, za duże kwoty, ponieważ mam jeszcze kupić silnik, regulator, odbiornik itp. itd. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Co tam będziesz się rozdrabniał i kupował "na początek" jak nie kupisz tej

http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?products_id=7557

to wogóle nie zaczniesz zabawy z modelarstwem :wink:

Moze się powtarzam ale jak zwykle powiem, że kupuje się w miarę najlepsza aparaturę na jaka cię stać,po drugie najlepiej "przymierzyć " sobie do rąk która najlepiej pasuje,a potem jeszcze poczytać opinie na forach i dopiero decydować o zakupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Jestem na etapie kupowania aparatury w cenie do 700 PLN.

Myślałem najpierw o dwóch modelach Futaba 6EX lub Spectrum DX6i i w końcu zdecydowałem się na tą drugą ze względu na trochę tańsze odbiorniki. Jednak znajomi polecają mi jeszcze Hitec OPTIC 6 lub Turnigy 9 kanałową za ok 400 PLN, choć sami mają inne aparatury. Powiem szczerze że mam już mętlik w głowie i sam nie wiem co najlepiej zrobić. Byłbym bardzo wdzięczny za kilka wypowiedzi na temat wymienionych przeze mnie nadajników.

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.