Jump to content

Którą wybrać Flysky FS-i10 czy klony


robo123rob
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie którą wybrać  Flysky,Turnigy czy może Carson.Generalnie wszystkie takie same,pozostaje tylko kwestia softu gdyż to jest głównym kryterium. Z tego co wyczytałem Turnigy olało już i10 i może być problem z łatkami.Może ktoś ogarnia temat tych apek.

 

Link to comment
Share on other sites

To wszystko to to samo z inną naklejką:(

Jak jedni przestali dawać updejty więc reszta zrobi to samo.

A właściwie to jedna fabryka robiąca sprzęt dla wszystkich i przyklejająca naklejki z firmą temu kto za to zapłaci.:)

Link to comment
Share on other sites

Turnigy było sprzedawane przez HobbyKing i przez jakiś czas było sporo towaru, ale chyba przestali już ogarniać ten model. Mają inne, a i-10 to tylko jakieś niedobitki. 

 

Wszystkie odbiorniki i cała telemetria pracuje dokładnie tak samo. Jedyna różnicę jaką sam zaobserwowałem, to oryginalne baterie Turnigy jakie otrzymałem z aparaturami (mam dwie) trzymają dłużej nż takie same baterie z logo FlySky. Ale to może być oczywiście przypadek, nie chciałbym tu tworzyć jakiejś teorii. 

 

Co do łatek, to mam mieszane uczucia. Kiedyś miałem radio z fajnie działającym timerem i ograniczeniami w nazywaniu różnych funkcji, teraz mogę sobie każdy kanał nazwać jak chcę, ale timer to porażka. Nie wiem, jak to wygląda w FlySky, ale Turnigy ewidentnie coś spieprzyło, żeby inne naprawić. Fakt, że nie wprowadzałem więcej innowacji, ostatnio przed rokiem, radio działa i uważam, że nie ma co grzebać i dłubać. 

 

Reasumując – jeśli chcesz po prostu fajną apkę z telemetrią i nie zamierzasz co chwila zmieniać softu, to kup to, co akurat jest tańsze. Jeśli zależy Ci na supporcie software'owym to bierz FlySky. Jeśli chodzi o odbiorniki, to nie ma żadnego znaczenia, jakie tam będzie logo, wszystko działa tak samo. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.