Skocz do zawartości

lista osób które kolekcjonują RC SPITFIRE


sebka34

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No dlatego rowniez mowilem o fotkach. Stwierdzenie Wojtassa raczej bledne. Z pewnoscia kolejne czesci sa tak wysylane zeby pasowaly do juz wczesniej kupionych. (nie liczac smigla ktore bylo na zachete). Po przemysleniach stwierdzilem ze nie ma sensu nabijac sie z modelu a raczej obserwowac jego powstawanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co widziałem w opisie to było cos takiego :

"Silnik spalinowy zawierający łożyska i gaźnik rewelacyjny silnik o pojemności 6,47 cmm3 stanowi źródło mocy Twojego modelu.Został on zaprojektowany specjalnie do uzytkowania tego samollotu ... został wyposażony w tłumik. " to by był silnik

No o nadajniku pisze podobnie.

A pod spodem :

"Silnik i nadajnik radiowy będą dostępne oddzielnie pod koniec kolekcji ... "

Hehe ciekawe jak to będzie.Osobno będą dawać silnik bo watpie ze dadzą silnik w całosci za 40 czy tam 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliście relacji to będzie. Ja też chętnie zobaczę jak powstaje sobie ten modelik.

 

Lecz powiem że za to 300zł kupilem używanego MX-16s i zrobiłem mu nawet skrzyneczkę - deagostini chyba tyle nie da? :wink:

 

Ps. Moze dla prenumeratorów drożej? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebka34 czy ty chcesz samodzielnie złożyć swój pierwszy samolot czy tak bardzo podoba ci sie ten SPITFIRE :?:

Bo jeśli to pierwsze to tutaj masz coś znacznie tańszego.

 

Zabacz na taką aparaturę. Co prawda droższa o całe 24zł ale chyba mi nie powiesz, że ta dla stałych prenymeratorów jest lepsza :devil:

 

Wszyscy sie z tego śmiejemy bo inaczej nie można zareagować jak ktoś daje się nabić w butelkę. :devil: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.