Skocz do zawartości

Jaki Pakiet (Bateria, Akumulator) do TURNIGY 9XR PRO


Bumiasty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Proszę o pomoc ponieważ za kupiłem akumulator z aukcji :

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=7095621833

 

pytając przed zakupem czy będzie pasował i sprzedawca zapewniał ze tak. Jednak po kilku godzinach odpisał, że sprawdził i nie wchodzi do tej aparatury i abym podał nr konta odda pieniądze. Zapytałem czy posiada inne akumulatory które by pasowały do tej aparatury i odpisał, że niestety nie posiada...

a jak można sprawdzić tutaj :

https://allegro.pl/uzytkownik/Kosisoniaki5?string=lipo%20Pakiet&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-col-1-2-1003

ma ich trochę.

 

Jak zmierzyłem miejsce w aparaturze to wyszło mi: 124x45x25

Według stron z tą aparatura to max co wejdzie to : 112x44x27

A zakupiona bateria ma wymiary : 98 x 30 x 27 (wg aukcji)

 

Więc teraz pytanie:

 

Co ja mam kupić bo już zgłupiałem... czy naprawdę tak ciężko z pakietem do tej aparatury ?? Czy to po prostu zbywcze podejście sprzedającego ?

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 9xr pro używam zwykłych żółtych zippy 2200 3s . Wchodzą z wielkim luzem. Awaryjnie używam też niebieskich turnigy, które też wchodzą ale trzymają parę dni krócej. Awaryjnie używałem pakietów 1300.

Mogę Ci jeden pożyczyć z 2200.

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee.... dziękuje za propozycje ale chce kupić :) Po prostu jadę do DE najprawdopodobniej w niedziele a chciałbym zabrać to wszystko ze sobą... jak się nie uda to poczeka na mój powrót...

 

powiem szczerze, że chodzi mi o jak najdłuższy czas pracy na tym ogniwie cena to drugorzędna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.