Skocz do zawartości

28 września Parzniew - pikniczek


kojot

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

 

Zapraszamy na nasze kameralne spotkanie w Parzniewie. Wśród atrakcji znajdziecie kilku naszych kolegów z forum, więc może to być fajna okazja do spotkania forumowiczów z okolic Warszawy.

Informacje będą jeszcze aktualizowane. UWAGA - Jeżeli zgłoszą się pilocie ESA, w trakcie drugiej godziny Otwartego nieba chętnie zorganizujemy pojedynek i dodatkowy konkurs dla pilotów ESA. Więcej informacji mailem u Kojota. Zapraszam. Uwaga - program pokazów może się ciut poszerzyć ;-)

 

Bardzo proszę o przekazanie zaproszenia kolegom z forum Alexa, o ile są tacy, którzy tu nie zaglądają :wink: . Niestety nie mogę im w inny sposób przekazać tego zaproszenia.

[21/09 - update programu o zdjęcia modeli ASW 27 i Mistrza Polski F2B w akcji]

 

piknik2008_0101.jpg

piknik2008_0102.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRAMAT! W tym czasie mam bardzo ważną imprezę rodzinną, na której muszę i chcę być... A tak się napalałem na Wasz piknik :( . Próbowałem rozplanować czas, by zajrzeć przynajmniej na rozpoczęcie lub zakończenie pikniku, ale nie da rady. O matko jedyno najdroższo, ale pech... :cry:

Życzę pięknej pogody, wspaniałej atmosfery i masy pozytywnych wrażeń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chcącego nic trudnego :D

 

Ja dla przykładu w sobotę będę na Bałtyku pływał, wrócę prosto na trwającą imprezę ( 10-lecie ślubu siostry) i jak zakończę imprezę nad ranem myślę że w okolicy 12 się pojawię. no chyba że nie :] Ale perełka już czeka 99,5% gotowa :D

IMG_4897.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z notatnika ciecia:

 

I po pikniku - zawiodły największe modele.

Ale nie zawiedli inni, pogoda też nie była najgorsza (choć wiało), a po 14-tej była wręcz piękna.

 

Parking wypełnił się ok. 60-ma samochodami.

Zjedzono 12 bochenków chleba i 14kg kiełbasy.

 

Paweł latał 2m Mustangiem jak prawdziwy myśliwiec

Dwóch Jerzych ganiało się po niebie dwoma 2m Extrami

Sylwek dwukrotnie dał pokaz akrobacji F2B (w końcu Mistrz Polski!)

Skazoo zaprezentował swoją latającą elektrownię

Wiedźma latał i filmował

Zbyszek prezentował obraz z kamery w modelu na ekranie, wyświetlaczach lcd i goglach

Adam przywiózł dwie zapierające dech w piersi makiety helikopterów - Lamę i UH-1

Cat holował szybowce

Krzysiek latał Wildcatem

Włodek kręcił akrobacje 3D

Piękny Jak w akrobacjach 3D zawsze zbierał brawa od publiczności

Latał nasz lotniskowy RWD 5 Pana Stanisława

I parę jeszcze modeli..

B25 nie poleciał z powodu rurki

ASW 28 7m nie poleciał z powodu śmigła

Extra 3,7m nie poleciała z powodu zapłonu

 

Wszystkim gościom NIEZWYKLE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ - Catowi za zaproszenie gości, Zbyszkowi za loty z goglami, wszystkim za piękne loty i wspólna zabawę, Tomsonowi za soczki dla dzieciaków.

 

Specjalne podziękowania dla trzech harcerzy z mojej starej 173 Warszawskiej Drużyny Harcerzy za obsługę techniczną imprezy. Dzięki nim grill, parking, rejestracja i przygotowanie terenu działały niezawodnie.

Do zobaczenia na następnej - lepszej i większe imprezie w Parzniewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B25 nie poleciał z powodu rurki

 

Cóż dodać , jak nie nie ma w głowie ,to ma się w ........ szkoda gadać dałem ciała. :oops:

 

Za to Darek (Darkal) zrobił 2 popisowe loty jak to on potrafi nisko i powoli a wszystko w 3D .

 

Po za tym podziękowania dla Koyota za przygotowanie świetnej imprezy , porządnie zorganizowanej .

 

Miło mi było też spotkać sporą ilość kolegów z forum , których widziałem pierzy raz na żywo.

 

Podsumowując bardzo fajna impreza , wpisuję się już teraz na przyszły rok , żeby przypadkiem miejsc nie zbrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tej pogody to życz Ładziak długo i gorliwie.

Starałem się z całych sił! No i nawet się udało :D .

 

Miło mi było też spotkać sporą ilość kolegów z forum , których widziałem pierzy raz na żywo.

Tego właśnie żałuję najbardziej! Ale co się odwlecze, to nie uciecze - jeszcze kiedyś będzie okazja się spotkać :) .

 

Proszę więcej fotek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.