Skocz do zawartości

28 września Parzniew - pikniczek


kojot

Rekomendowane odpowiedzi

A już się bałem że robiąc Twoim aparatem pierwszy raz zdjęcie nic nie będzie się nadawało do obejrzenia .

A tu widzę ,że fajna fotka wyszła.

 

Ładziak.

No myślę!!!

Może nawet w tym miejscu zrobilibyśmy piknik forumowy?

Koyot zapodał pomysł, zaproponował użyczenie lotniska oraz pomoc w organizacji.

Wydaje mi się ,że to bardzo dobre miejsce, bo poza świetnym lotniskiem ,dojazd do stolicy jest w miarę dobry z każdego miejsca w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie jest extra

http://picasaweb.google.pl/Marzena.Bigaj/PokazLotniczyWParzniewie28092008#5251466927025954290

No i zdjęcia B-25 Tomka,szczególnie te powietrzu :D

 

ps.

No co olo? :D

Musiałem pojechać po Tobie za to że zapomniałeś włączyć forum i wyjechałeś do Kojota na występy gościnne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nawet w tym miejscu zrobilibyśmy piknik forumowy?

Byłoby super! Jak już szefostwo dojrzeje do pomysłu organizacji pikniku forumowego, czy w Parzniewie, czy gdziekolwiek indziej, proponuję założyć odpowiedni temat - będziemy debatować :D .

 

Patrzę na zdjęcia i trochę żal, że nie mogłem być. Tylu od dawna niewidzianych znajomych, a nieznanych jeszcze więcej, ech... O atmosferze każdy pisze, że świetna.

Brakuje mi jeszcze fot zaplecza: grilla, stanowisk modelarzy, jakiegoś planu ogólnego - wtedy byłbym kontent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Cię Ładziak zapewnić , że zarówno gril jak i organizacja zaplecza była pierwszorzedna.

Harcerze ochoczo rozdawali kiełbaski a kierowców kierowali dalej na parking.

 

Szczerze powiedziawszy jak zobaczyłem jak to wszystko Krzysiek Koyot zorganizował to mi kopara opadła.

 

Piknik forumowy w Parzniewie byłby świetnym miejscem, w miarę w centrum Polski .

 

Myślę ,że trochę się zgapiliśmy w tym roku i w 2009 będziemy musieli koniecznie to nadrobić.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.