Skocz do zawartości

Materiały i kleje do nich.


Gość Kaziuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale po co chcesz tę rurkę wklejać????????????????????????????? W ogole po co ci ona????? Serwo gazu masz daleko od silnika? U mnie cięgno na odcinku serwo ramię przepustnicy jesli jest idzie po prostej to wstawiam odcinek preta np 1,5mm ze snapami na obu końcach. Natomiast jesli odcinek serwo ramię gażnika nie jest w jednej lini tzn idzie po łuku to wstawiam bowden i wtedy faktycznie przyklejam go do wręgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaziuk,

wysuń z wręgi czołowej na ok 1 cm i kapnij jakąś "kropelką" czy inną "sekundą" i po temacie

Tej cholery nic nie chwyta. Po wyschnięciu samo odpada...

Fokker, chyba tak zrobię, tylko z pręta 2mm. Jego długość będzie około 35cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem taką próbę, tylko nie miałem otwartego. Ale zrobię chyba goły, sztywniejszy ciut pręt 2mm, jak radzi Fokker. To będzie chyba działać...

 

Dopisałem:

Niestety, pod pręt 1,8mm musiałbym rozwiercać wajhę gaźnika, a cieńszy byłby już chyba za mało sztywny (długość 35cm).

Otworzę silikon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... te rurki sie nie klejąniczym, ale było jużo tym

Więc czym to tu wkleili Wietnamce, że się można na tym wieszać?

 

Wyniki nocnej próby:

- Silikon bardzo dobrze trzyma się PET, ale tej rurki bowdenu wcale.

Z materiału tej rurki, to możnaby właściwie robić formy wtryskowe pod silikon, epoksyd, CA i Hermol, tak wynika z moich prób.

 

... Możesz założyć rurkę termokurczliwa na rurkę bodwenowa i zacisnąć opalarką (ostrożnie z temp.), jak ostygnie w otwór we wrędze i na CA ...

Armandzie bingo! CA się pięknie trzyma termokurczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.