Skocz do zawartości

Sosnowiec


Toudi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, witold_pi napisał:

"Modele gubią zasięg nad drutami" - wiekopomne odkrycie - trzeba być kompletnym ignorantem, aby latać nad siecią niskiego czy średniego napięcia i się dziwić. Przypomina mi to jak w wojsku szliśmy na azymut i pod drutami meldowaliśmy  pułkownikowi , że mamy zły kierunek 🙂 . On jednak mimo sowieckiej szkoły wojskowej nie dał się na to nabrać.

Zgadzam się ale film zrobiony dla przestrogi żeby nie rozbić modelu. Powiem ci jak się już zbierałem do domu przyjechał facet z dzieckiem i latali modelem.na aparaturze FlySky u nie traciło zasięgi... mega dziwne.

 

Najwyższy czas poszukać nowej miejscówki na latanie bo dzisiaj widziałem jak geolodzy mierzą to pole na którym już jieflugo powstaną domy na sprzedaż lada chwila jie będzie można latać na obecnej miejscowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze latanie z dala od drutów przebiegło bez najmniejszych problemów,wylatane zostały 2 pakiety w fantasy i dwa w heronie. Mega udany wieczór pogoda znakomita. 

Na początku przedstawię dwa filmiki z udziałem modelu Mig-29kolegi Arka i Extra260 kolegi Mariusza 

20230617_203627.jpg

 

20230617_203554.jpg

20230617_202410.jpg

20230617_190538.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.