Skocz do zawartości

Aparaturs


yoyo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisał Marcinmb, nie nadaje się na pierwszy model.

Znaczy może być pierwszy ale polata kilka sekund.

Dla aparatury nie warto go kupować bo ta jest prosta i nie rozwojowa.

Wiem bo sam mam esky.

Polecam natomiast Dx6i Spectrum, ustawień bez liku , cyfrowa , komputer , spokojnie wystarczy Ci na dłuższy czas a pilotować nią możesz zarówno zefirka jak i potem takie właśnie mustangi czy heli.

Aparatura to podstawa. Na esky niestety zasięg jest tragiczny , podatna na zakłócenia , zjada bateria w 10 minut itp.

Oszczędność jest TYLKO pozorna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ainwestowac troche kaski

 

buahahah - ale się uśmiałem.

 

Jak nie chcesz za dużo wydać, a nie wiesz na pewno że będzie to jedyne hobby to kup np. hitec optic 6. Myślę że i tak przez pierwszy rok nie wykorzystasz nawet 30 % jego możliwości, a używane radio można kupić za rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optica 6 Używkę

 

Jak juz mówimy o allegro to jak dołożysz 40 zł do tych 500 to masz Optica 6 Sport bądz za 600 zwykłego.Nie wiem czy tam masz jakieś plany związane z zakupem nowej aparatury ale myslę ze na początek nie kupować "badziewia ".Optic to już jest aparatura zapewne z wyższej półki niż tę co tam jest w tym zestawie :wink: No a model -- zapewne są lepsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za firma ?? :mrgreen: Za tą cenę na 100 % dostaniesz Optica 6 Używkę ;]

 

E-Fly to jest produkt firmy ART-TECH i jak zaczynałem przygodze z RC a było to 3 lata temu to miałem właśnie aparature E-Fly 100B którą kupiłem (sprowadziłem) w zestawie z Cessna 182 z Chin

 

firma ART-TECH w ciągu 3 lat sporo sie rozwinęła i teraz ma fajne modele ! zresztą model cessna 182 był modelem roku 2004

 

info na mojej stronie

http://www.model.sck.pl/index.php?akcja=pokazrc&numer_kat=1

 

yoyo proponuje jeszcze poczytać forum nt. "nadajników dla początkujących" i uzbierać trochę wiecej kasy na bardziej profesionalny Tx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze postaraj sie pisac staranniej bo w Twoich postach trochę brak ładu i składu.

Po drugie nie bedzie ona dobra. Będzie dostateczna , a na pewno nie rozwojowa.

Popatrz na Dx6i jeśli już chcesz coś kupować. I nie w polsce tylko szukaj w angielskim sklepie. Link już podawałem na forum. Tam masz komputer i pamięć modeli.

Zresztą co do aparatur to na pewno odezwą się koledzy którzy mają jeszcze jakieś propozycje.

Poza tym odbiornik AR500 jest zalecany do parkflyer i małych samolotów więc zależy czym masz zamiar latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeżeli piszesz dx 6 to masz na myśli dx6 czy dx6i bo to jest zasadnicza różnica,pomijając sam wygląd.Dx6 to dsm a dx6i to dsm2 .Poza tym dx6 już chyba nie produkują,mam taką w wersji park flayer zasięg ponad 400m i nie narzekam.Lepiej leży w rękach niż dx6i.Dx5 to radio bez sensu,zwykła pięciokanałówka tylko 2,4 i tym bije ew.35-ki w tej klasie cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.