Skocz do zawartości

Przerobka kadłuba o przekroju prostokątnym na moto


bigkris

Rekomendowane odpowiedzi

Dać kwadratowy kołpak :rotfl:

A tak na serio, chyba nie pozostaje nic innego, jak dać kołpak o średnicy wynoszącej mniej więcj tyle, co krótszy bok prostokąta. Łopatki (zakładam, że składane) nie powinny haczyć o kanty kadłuba.

Innym rozwiązaniem jest ścięcie kantów prostokąta i uzyskanie dzioba w kształcie ośmiokąta (a nawet obrobić go na okrągło). Ale czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przykręć 4 śrubkami? :D

 

tzn jak? :D

 

Wiem ze to moze glupie pytanie ale nie moge sam dojsc z nim do ladu.

 

chodzi mi tutaj glownie o lopaty smigla, w przekroju okraglym dochodza normalnie do kadluba a w kazdym innym beda zachaczac. (nie wiem czy dobrze mysle?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyśku te zdjęcia za dużo ważą. Trzeba było je poddać kompresji w jakimś programie graficznym.

 

A teraz o modelu.

 

Czy da się gdzieś indziej upchać serwa? np pod skrzydło. Albo zaczynając od początku. Jakim zestawem napędowym dysponujesz? Sprawdziłeś czy uda ci się pomieścić silnik i akku w kadłubie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal B., w tym momencie zestaw dowolny jest. serwa raczej nie moga isc gdzie indziej. ostatnio accu poszlo na przod i troche model odciazylem, jednak zastanawiam sie nad tym aby zrobic tak jak bylo wczesniej bo model lepiej latal. teraz reaguje na kazdy podmuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.