Skocz do zawartości

Reisenauer.de


M.Ch.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

jako, że budżet na modelarstwo coraz skromniejszy (a takie Eldorado podobno w kraju...) szukam okazji, promocji, lepszych cen za granicą.

 

Znalazłem przez przypadek bardzo ciekawy sklep w Niemczech. Unikatowe produkty, dobry kontakt, promocje, błyskawiczna wysyłka, PayPal, pełen tracking procesu zamówienia płatności i wysyłki, i inne opcje. Polecam!  :)

 

https://www.reisenauer.de/

post-7590-0-66199500-1520428194.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ja miałem inne doświadczenia,

Zero odpowiedzi na emaile, wysyłka pod błędnie przez nich wpisany adres, znowu zero reakcji na emaile (musiałem walczyć z kurierami).

Generalnie zamówienie zrealizowane, ale niesmak pozostał.

Porównując np. z firmą Toni Clark, to dwa inne światy.

Produkty na pewno fajne ale obsługa poziom mięsnego z lat 80-tych....

 

Specjalnie dla mr.jaro

 

Oba zakupy przed pandemią (2019), w obu przypadkach wysłane conajmniej kila emaili.

kolega, który chciał u nich coś kupić, miał problem bo nie odpisywali,

Dlatego mnie poprosił o załatwienie tego, niestety miałem doświadczenia podobne

Przed zakupem, prosiliśmy o info czy produkty do siebie pasują, pisałem kilka razy, zero odpowiedzi.

Dopisaliśmy komentarz w zamówieniu, zero odpowiedzi, paczka poszła, ale wpisali w etykietę zły adres, pisałem do nich kilka razy, zero reakcji.

Podobno telefonicznie są sprawniejsi, ale tylko tak słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mr.jaro napisał:

A zauwazyles, ze ten watek ze starosci juz dluga brode ma?

A jakie ma to znaczenie. Sklep działa nadal i jak się coś złego dzieje to warto poinformować.

 

6 godzin temu, kulfon250 napisał:

Ja miałem inne doświadczenia,

Zero odpowiedzi na emaile, wysyłka pod błędnie przez nich wpisany adres, znowu zero reakcji na emaile (musiałem walczyć z kurierami).

Generalnie zamówienie zrealizowane, ale niesmak pozostał.

Porównując np. z firmą Toni Clark, to dwa inne światy.

Produkty na pewno fajne ale obsługa poziom mięsnego z lat 80-tych....

Ja przynajmniej 2x w roku coś tam kupuje i nie mam problemów. Sprawnie i bardzo szybko przychodzi przesyłka.

W tym roku cały czerwiec byli na urlopie i nie realizowali przesyłek ani nie odpowiadali na maile.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.