Jump to content

Dzień Dobry


Pioter

Recommended Posts

Witam wszytkich,

Mam na imię Piotr i mieszkam w Trójmieście. Jakieś 20 lat temu intensywnie uprawiałem modelarstwo lotnicze w klasach F1H, F1G i F1B, potem studia i 20 lat przerwy. Teraz wróciłem do modeli i myślę że najbardziej mnie wciągają szybowce HLG/DLG. Na razie zbudowałem kilka nieduzych szybowczyków. Największą frajdę mam z własnego projektu MicroHLG i przede wszystkim Apogee 40" projektu M.Dreli którym bawię się najczęściej na kaszubskich zboczach. Jako że większość nowych technologii mnie ominęło (pochodzę z epoki japonki i nitrocellonu) liczę na Wasze fachowe rady.

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam

 

Ja jestem z Kołobrzegu i też uwielbiam szybole. Dlg - to super zabawa, podbnie jak loty na zboczu.

 

Mam nadzieje, że nowy Kolega będzie często zaglądał w dział szybowce i tam się udzielał do czego namawiam. Ostatnio troche przybyło wielbicieli szybowców jednak ich niestety w dziale szybowców słabo widać :( Mam nadzieje, że się to zmieni.

 

Pozdrawiam :wink:

Link to comment
Share on other sites

Właściwie to jestem z ... Gdańska Oliwy, a pracuję w Gdyni Chylonii i okolicach. Zdarza mi się polatać na łące w Chwarznie i na górkach w Kiełpinie (za Auchanem), a ostatno upatrzyłem sobie zbocze we wsi Goręczyno i super nasyp kolejowy we wsi Borowo. Nie wiedziałem że w Orłowie takie latanie odchodzi! Gdzie konkretnie fruwacie?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.