Skocz do zawartości

Vendetta f3f


Gość nelson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

w końcu na dobre zagościła w moich łapkach, póki co niedosyt wiatru więc zamiast latać robiłem zdjęcia :)

 

3 mps to nienajgorsza wartość, jednak rolę gra również kierunek - dlatego były momenty, że na Rusku latałem nie lewo prawo a do siebie i od siebie - taka była odchyłka :)

 

IMG_0969.jpg

IMG_0970.jpg

IMG_0972.jpg

IMG_0973.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z góry przepraszam za spam ale jak dziecko dostaje nową zabawkę to się nią nie może nacieszyć....

dziś desperacko, wbrew prognozom, pojechałem na nasz Klif....3h wiatru 3-7mps prosto w oczy :)

 

Wychylenia, różnicowość, snapflap, krzywa hamulca...i jeszcze kilka innych ustawień w wielu kombinacjach - sporo pracy wykonanej 

i sporo przede mną - balastowanie póki co przećwiczone tylko w małym zakresie, mam wrażenie, że Vendetta lubi latać lekko...a może to ja lubię?

 

960378F4-2C14-46B2-B5CB-2FCCC9D027E0.jpeg

B6D5F3FE-3FBF-4584-A28D-C99FECDDF397.jpeg

1BECA89A-7A2B-4895-BD8A-45CF19DBC7B7.jpeg

C5191804-E738-47C2-BF41-F05A023A6667.jpeg

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele modeli lata lepiej gdy jest mocniej dobalastowane, ale problemem z F3Fem jest taki, że ten cięższy model musi nabrać energii w 30 sek. I tu jest kłopot, szczególnie przy słabym wietrze. I wtedy potrzebny jest ktoś kto mocno ciepnie modelem :) Paweł ciepa mocno, choć chyba trochę za słabo ?

Gdy nie mamy tego ograniczenia, to ciężki model bardzo fajnie zasuwa. Tylko trzeba trochę więcej czasu aby go rozbujać. Po Vendecie widać że ma ochotę na szybkie latanie. Paweł latał dość lekko, a mimo to model już szybko śmigał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.