Skocz do zawartości

Polska instrukcja Dx6i i grzechotka


Norbert

Rekomendowane odpowiedzi

s1016, wstawie na serwer i podam linka , zmieniłem ją z jpg do jednego pdfa. Waga 70mb wiec na maila bedzie wolniej.

 

Bardzo proszę:

Dx6i.pdf

 

Daj znać czy się udaje pobrać bo coś ten serwer szwankuje.

Jeśli nie to daj jakiś namiar na serwer sprawdzony t tam wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Padło na początku pytanie o grzechotkę w Spektrum. Jest sprzedawana za grosze, jako część zamienna. Ale ja w swojej aparaturze grzechotkę zrobiłem sam. Wystarczy odkręcić dwie śrubki mocujące blaszkę hamującą ruch drążka. Srodek blaszki, w środku jej długości, owinąłem drutem ze spinacza biurowego, ścisnąłem go kombinerkami, by od spodu był plaski i dobrze przylegał do blaszki. Powstał garbik, jak w fabrycznej blaszce. Następnie na górnej powierzchni blaszki (w miejscu gdzie się łączą końce drucika, przylutowałem go cyną (by się nie przesunął, chociaż jak dobrze zaciśniemy, to też się nie przesunie). Wygląda i działa jak fabryczna grzechotka tryczkująca (można regulować siłę hamowania pokręcaniem jednej ze śrubek mocujących blaszkę do obudowy drążka). W Spektrum dx6i powierzchnia wycinka hamującego jest już fabrycznie ponacinana w "tarkę" do grzechotki (a ktoś na tym forum pisał-przy porównywaniu aparatur-, że grzechotki w Spektrumie nie można zrobić). Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj dostałem radio i odrazu wziełem się za szukanie instrukcji i trafiłem na ten post SUPER :lol:

Norbert ma rację teraz jest w komplecie blaszk z garbem, odkręcasz 6-śrub, otwierasz radio, wymieniasz blaszkę i jest grzechotka SUPER :rotfl:

Bo na początku byłem załamany jak otworzyłem paczkę i okazało się że drąg do gazu przesuwa się bez oporu, ale teraz jest super. :jupi:

3d1ea9aa512777adm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.