Skocz do zawartości

[iCharger 106B-plus] VS [e-Station BC-8]


Gość Kaziuk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Olo!

Ładziak, przed tym postem już pisałem w tej sprawie PW do Ciebie, ale stchórzyłem. Właśnie na 106B byłem początkowo zdecydowany, ale potem zobaczyłem eStation, no a w tym poście wyszła na jaw Infinity...

Wyświetlacz ma zaletę taką, że można na nim coś tam zobaczyć w terenie, bo przecież laptop to już przesada chyba... :?

Czyli zgadza się - muszę wybrać pomiędzy 106B, a 960SR... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czyli zgadza się - muszę wybrać pomiędzy 106B, a 960SR...

Musisz! Idę o zakład, że wykresy ładowania będziesz śledził tylko parę razy na początku, a potem wrócisz do nich w razie konieczności - a to rzadko dzieje się na lotnisku i w tym momencie lepiej jednak mieć duży i czytelny ekran komputera.

Kurcze, agituję jakbym co najmniej prowizję za sprzedaż dostawał ;-) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iCharger ma mniejsze możliwości i mniej rzeczy możliwych do ustawienia a i tak jak coś w niej namieszałem to przestała rozładowywać i dłuższą chwilę myślałem co zrobiłem a potem jak to naprawić.Boję się nawet myśleć co mógłbym ,,na klikać" w Infinity.

Icharger to dobry wybór i nie drenuje zbytnio kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale to jest starsza wersja!

Tym niemniej na fotkach można obejrzeć ładowarkę z każdej strony, bo 106B+ wygląda prawie tak samo. Z widocznych różnic nowa ładowarka ma czerwony "+" obok nazwy, zaktualizowane wartości "osiągów" oraz zainstalowane gniazdo USB w miejscu, gdzie zieje czarna dziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no cóż...

Pamiętaj, ja radzę, ale to Ty wybierasz :-)

Twój wybór, Twoja kasa. Na pewno ładowarka nie jest zła - przecież sam do niedawna miałem 106B i byłem szczęśliwy - tylko, że za mniejsze pieniądze mogłeś nabyć unowocześniony, rozbudowany model 106B+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale słuchaj, jeśli mówisz, że 1010B jest starsza od 106B+ a w dodatku mnóstwo nieścisłości w ich opisie wyposażenia na stronie i jest to niezgodne z manualem, no to zaraz napiszę tam i raz dwa odkręcę.

Zamienić 1010B na 106B+ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj Raffik zamącił z tą 1010B... :rotfl:

Tam cholera co innego w wykazie, co innego na fotce, a jeszcze co innego w manualu... :?

Ale to po prostu żółte kukiełki. Takie trzy pakiety Zippo zapakowaliby w trzy pudła 1mx1mx1m, że w DHLu za narzut za objętość bożnaby samochód kupić. Już tak z nimi miałem.

Pakiet Zippo ma status "Backorder", bo im wyszły, więc nie ma pośpiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.