Skocz do zawartości

szybowiec 4m --- jaki wybrać??


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

Ostatnio zająłem się walkami combatów WWII (niebawem napisze o tym w dziale KOMBATY).

Do odprężenia się po walce chciałbym zrobić sobie jakiś szybowiec o rozp. w granicach 4m ale nie wiem co wybrać :? .

W szczególności podobają mi się modele pokroju JANTAR, JUNIOR albo ASW.

Proszę o waszą radę.

Pozdrawiam Dawid :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wobec skromnego dorobku (oczywiście to moje zdanie) wybierz jakiś model w okolicy 2 metrów. Teraz w modelarzu były chyba plany takiego latadła. Z gotowymi planami jeszcze się nie spotkałem ale może się w końcu zmobilizuje i coś narysuje.

 

Jedyne co mi świta to parę osób robiło guppego w wersji 2 metry.

 

Ps: A tu coś z wyższej półki: http://www.charlesriverrc.org/articles/allegrolite2m/markdrela_allegrolite2m.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do allegro to polecam bardzo ładnie lata ,co prawda ja zrobiłem laminatową wersje żeby można było dobrze strzelać z holu ,ale na zawodach był również balsowy allegro i też bardzo fajnie sobie radził.

PS.ten model z MODELARZA ma 3 m rozp. tyle, że sterowany tylko wysokością i kierunkiem a konstrukcja prosta bo balsowo-sosnowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.