n6210 Posted October 16, 2008 Posted October 16, 2008 Tak oglądam te napisy czasami nawet kilka razy dziennie i tak sobie myślę: masło maślane smarowane masłem... nie żebym narzekał ale może by tak naszrajbać coś z większym polotem ? Juz by lepiej było po prostu: Polskie Forum Modelarskie wszystko o modelach lub jeszcze więcej...
Kamil6593 Posted October 16, 2008 Posted October 16, 2008 Pomysł dobry :wink: . tylko może... Polskie Forum Modelarskiewszystko o modelach lub jeszcze więcej... zamiast lub to może ,,wszystko o modelach i jeszcze więcej.Lepiej brzmi :wink:
Tomek Posted October 16, 2008 Posted October 16, 2008 Chyba przy przenosinach coś zaszło za daleko Może o jedno piwo za daleko .... :devil: Przywrócił już Qpa do oryginalnej wersji .
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.