Jump to content

Polskie Forum Modelarskie - modelarstwo wszystko o modelarst


n6210

Recommended Posts

Posted

Tak oglądam te napisy czasami nawet kilka razy dziennie i tak sobie myślę: masło maślane smarowane masłem... nie żebym narzekał ale może by tak naszrajbać coś z większym polotem ?

Juz by lepiej było po prostu:

Polskie Forum Modelarskie

wszystko o modelach lub jeszcze więcej...

 

;)

Posted

Pomysł dobry :wink: .

tylko może...

Polskie Forum Modelarskie

wszystko o modelach lub jeszcze więcej...

zamiast lub to może ,,wszystko o modelach i jeszcze więcej.Lepiej brzmi :wink:

Posted

Chyba przy przenosinach coś zaszło za daleko :D

Może o jedno piwo za daleko .... :devil:

 

Przywrócił już Qpa do oryginalnej wersji .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.