Jump to content

Jak ustawić serwo 360stopni na normalną pracę?


Marcin1415
 Share

Recommended Posts

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niestety nie udało się. Potencjometr był ale dalej kręci się 360. Tam jest jeszcze taka blokada która była obcięta. Bez tego nie dało rady. Sklep ewidentnie wprowadza klienta w błąd podając informację że serwo może pracować w normalnym trybie. 2 serwa TP sg 90s do szuflady i trzeb zakupić normalne. Dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Blokada tylko chroni potencjometr. Bez blokady tez da się przywrócić normalną pracę. Pytanie w jaki sposób serwo pierwotnie zostało zmodyfikowane w stosunku do zwykłego. Pytałeś bezpośrednio w sklepie?

Link to comment
Share on other sites

Pytałem ale bez odpowiedzi. Był tam drugi potencjometr wlutowany do płytki bezpośrednio. Wylutowałem go i przylutowałem potencjometr przy mechaniźmie. Na filmikach widać że lutują oporniki aby przerobić na 360 a u mnie był potencjometr. Pewnie robił za te oporniki więc go wylutowałem.

 

Zamówiłem normalne serwa więc nie ma tematu.

 

Robię Kilera i tak ładnie były wklejone te serwa w styropian a teraz zostały spore szpary. Może się orientujesz czy pianka poliuretanowa zeżre mi styropian? Chciałem wypełnić miejsce i na nowo precyzyjnie wkleić serwa.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.