Skocz do zawartości

Arcus z Robbe


Marcin81

Rekomendowane odpowiedzi

Przy pogodzie bez noszenia czas lotu ogółem wynosi ponad 30 min ... Na silniku wychodzi jakies 5 min krecenia na maxa. Przy 20C wchodzi doslownie pionowo a 30 sek. daje juz pulap do szukania termiki ... . Mój model to wersja ARF i nic nie zostalo dodane poza CA ... No i farba ... Najpierw mój model był pomalowany na zielono w pasteli, zgubilem go na tle trawy pare razy i przemalowalem go na zolty fluo ... tyle ze sie farba zwazyla ... a wiec poszedl niebieski na pęcherze a różowy od spodu.

 

Teraz go widze zawsze :D

 

Niestety co do adrenaliny to ci nie pomoge ... Niestety to jest model treningowy do nauki latania ...

 

Zostaje ci wymienic pakiet na 4-5s i dac mniejsze śmigło ale niewiem czy skrzydla nie odmówia posłuszenstwa - musialbys chyba wkleic płaskownik po calosci skrzydla ale watpie aby i to pomoglo bo epp niestety ma swoje wlasciwosci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard lub Parabolic z ROBBE będzie obowiązkowo... tylko kombinuje "co by tu jeszcze" z tym Arcus'em. Może i nie potrzebnie, ale warto czasem popytać i tak zrobiłem :)

W kwestii FOX'a myśle, że jest "wiatrobojny" no i rozmiary troche nie te...

A tak w ogóle... Ma ktoś Parabolic'a :?: Albo ktoś go widział w locie itd.. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

 

Jezeli model jest produkowany w technologii wtryskowej {EG, Arcus, Parabolic itd} to ten model lata napewno ... Co do Parabolica i blizzarda to wszystko fajnie tylko cena nie ta ... Za te pieniadze to juz mozna pół makiety sredniej klasy 2,5-3m kupic bo kosztuja kolo 600-700zl ... Albo tez tartak sporej makiety, dlatego odpuscilem sobie taki model ...

 

Adrenaliny Arcusem zaznasz w wietrzna pogode ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.